Pilvo plastika

Abdominoplastika vadinama pilvo plastika ir bambos plastika atliekama siekiant sumažinti  riebalų perteklių pilvo srityje.

Odos ir riebalų perteklius pilvo srityje – net ir lieknus žmones kamuojanti problema, kuri tampa vis opesnė sulig amžiumi.

Nukarusio ar išsikišusio pilvo įspūdį sudaro odos ir riebalų perteklius po gimdymo arba staigaus svorio kritimo, senėjančioje odoje atsiranda surandėjimus primenančios strijos. 
Tai – ne tik estetinė problema, mat „kabantis“ pilvas kenkia stuburui ir mažojo dubens organams, o išsitempę raumenys neatlieka apsauginės vidinių organų funkcijos.

Operacijos eiga

Pilvo sienos korekcijos metu panaikinamas odos ir riebalų perteklius, kūno linijoms suteikiamas patrauklus kontūras, bamba sugrąžinama į įprastą vietą, patempiami pilvo raumenys.

Nors pilvo plastika yra gana sudėtinga procedūra, ji yra visiškai saugi ir nesutrukdo natūralių kūno funkcijų.

  • pilvo sienos plastika atliekama visiškoje nejautroje
  • operacija trunka 2-4 valandas

Prieš ir po pilvo plastikos

Pilvo plastika Pilvo plastika
Pilvo plastika Pilvo plastika
Pilvo plastika Pilvo plastika
Pilvo plastika Pilvo plastika
Pilvo plastika Pilvo plastika
Pilvo plastika
Pilvo plastika
Pilvo plastika
Pilvo plastika
Pilvo plastika

Po operacijos

Pirmosiomis dienomis aplink chirurginės intervencijos vietas matysis patinimas. Kurį laiką pilvo raumenyse galima jausti skausmą, paprastai numalšinamą medikamentais. Bendros rekomendacijos po operacijos:

  • klinikoje po operacijos reikia praleisti iki 2 dienų
  • po 1-2 savaičių, dėvint specialų korsetą, galima grįžti į darbą
  • bent 4 savaites reikia vengti fizinių pratimų
  • kurį laiką saugotis, kad ant pjūvių vietų nepatektų higienos priemonės

Rezultatas

Galutinio rezultato, kol pasimatys plokščias pilvukas ir lygi jo oda, gali tekti palaukti iki 4 mėnesių. Po operacijos ties bikinio linija lieka horizontalus randas, paslepiamas po apatiniais, taip pat neryški žymė aplink bambą.

Ši procedūra netrukdys dar kartą išnešioti kūdikį. O taip pat pilvo plastika po gimdymo padeda paslėpti atsiradusius išryškėjusius defektus.

Strijos pašalinamos tuo atveju, jeigu jos yra ant perteklinės odos. Taip pat galimas tik riebalų pertekliaus pašalinimas nuo pilvo apačios.

Anot plastikos chirurgo Vytauto Jankūno, kartu su šia procedūra galima atlikti ir pilvo ertmės išvaržos operaciją. Ant moterų pilvo likęs Cezario pjūvio randas taip pat gali būti dalinai paslėptas.

Planuojant operaciją patariama artimiausioje ateityje (apie 12 mėnesių) neplanuoti nėštumo, atidžiau sekti kūno svorio permainas.

Jei turite klausimų ar norite susitikti su plastikos chirurgu Dr. Vytautu Jankūnu, kviečiame registruotis konsultacijai. 

Pilvo sienos plastikos kainos:

Pilvo sienos korekcija po cezario operacijos
2,590 € (nuo 216 / mėn.)
Pilvo sienos korekcija (abdominoplastika)
2,990 € (nuo 250 / mėn.)

*Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos medicininės paskirties prekės, priešoperacinė ir pooperacinė priežiūra.

Atsiliepimai