Lūpų putlinimas hialuronu „Juvederm“

Putlios lūpos – dažnai suvokiamas kaip moters patrauklumo, seksualumo ir jaunatviškumo bruožas. Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi – tai saugus ir patikimas būdas, siekiant padidinti lūpų putlumą.

Hialurono rūgštis (hialuronanas, hialuronatas) – tai žmogaus organizmo tarpląstelinės erdvės natūralus komponentas, būtina vandens molekulių jungtis. Laikui bėgant šios natūralios medžiagos žmogaus organizme mažėja, todėl putlumo atkūrimui ir papildymui – hialurno rūgštis tikrai nekenkia. Tačiau svarbu lūpų putlinimui naudoti  patikimos firmos hialuroną ir pasirinkti profesionalų specialistą, kuris atliks šią procedūrą.

Apie lūpų putlinimą hialuronu pasakoja daktaras

Procedūros eiga ir rezultatai

  • Lūpų putlinimas hialuronu atliekamas vietinėje nejautroje, naudojant specialų kremą, kuris jau po 10 min. suveikia ir pirmieji dūriai nėra skausmingi
  • Procedūra trunka apie 20 min.
  • Po procedūros lūpos būna kiek patinusios, tai sukuria papildomą putlumo įvaizdį, tačiau po 3 – 5 dienų patinimas dingsta ir lieka natūralus hialurono efektas
  • Rezultatai išsilaiko apie 12 mėn.

Kiekvienai pacientei  plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas išduoda knygutę, kurioje surašyta visa pagrindinė informacija apie atliktą procedūrą: kas ir kada daryta, koks produktas naudotas, to produkto techninė specifikacija.

Jei turite klausimų ar norite susitikti su plastikos chirurgu Dr. Vytautu Jankūnu, kviečiame registruotis konsultacijai.

Lūpų putlinimo hialurono rūgšties injekcijomis kaina:

Hialurono rūgšties injekcijos JUVEDERM ULTRA SMILE
170 € (nuo 15 / mėn.)
Botulino toksino injekcijos nusileidusių lūpų kampučiams pakelti
40 € (nuo 4 / mėn.)
Vienos lūpos korekcija
800 € (nuo 67 / mėn.)

*Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos medicininės paskirties prekės, priešoperacinė ir pooperacinė priežiūra.

Atsiliepimai