Krūtų pakėlimas – viena dažniausių procedūrų

Laikas ir natūralus senėjimo procesas paveikia kiekvieno žmogaus kūną. Problemą analizuojant iš moterų perspektyvos nėštumas, vaiko žindymas, staigus svorio netekimas ar jo priaugimas ir kitos fizinės patirtys labiausiai paveikia vieną esminių moteriškumo simbolių – krūtis.

Krūtys pakeičia savo formą, turį, nukąra ir dažnai tampa viena pagrindinių nepasitikėjimo savimi vietų.

Krūtų pakėlimas tokiu atveju – viena esminių procedūrų, kurias renkasi moterys. Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas tokių operacijų per metus atlieka keliasdešimt.

Krūtų pakėlimo operacija

Krūtų pakėlimo operacija yra ne itin sudėtinga, trunkanti iki 3 valandų. Jos metu chirurgas pakels spenelį ir areolę aukščiau bei pašalins odos perteklių iš krūtinės apatinės dalies. Tinkamai užbaigus operaciją krūtis tampa patrauklesnės, pakyla jų vieta, tad kūnas atrodo jaunesnis bent keleriais metais, atsiranda daugiau pasitikėjimo savimi ir pasitenkinimo savo kūnu.

krutu pakelimas

Krūtų pakėlimas gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo moters kūno, jos amžiaus bei pageidavimų. Jaunesnėms moterims neretai užtenka vos vos kilstelėti krūtis, vyresnės gali pageidauti ir pakėlimo procedūros ir naujos formos ar didesnio dydžio, jei krūtys atrodo per mažos. Visa tai yra sutariama su plastikos chirurgu iš anksto konsultacijos metu.

Pasiruošimas krūtų pakėlimo operacijai

Pasiruošimas operacijai nėra sudėtingas ar kažkuo ypatingas. Visą svarbią informaciją  aiškiai išdėsto plastikos chirurgas pirmos konsultacijos metu. Atvykus sutartu laiku į kliniką Jums bus viskas paaiškinta dar kartelį, personalas palydės į palatą, operacinę, suteiks kitą reikiamą pagalbą, todėl jaudintis nėra ko.

Po operacijos

Atlikus krūtų pakėlimo operaciją jau sekančią dieną galima vykti namo (jei viskas yra gerai, jaučiatės tinkamai, nejuntate neįprastų šalutinių poveikių), tačiau nereikėtų iš karto grįžti prie įprasto gyvenimo tempo. 1-2 savaites kūne dar yra siūlai, kurį laiką tenka vartoti ir nuskausminamuosius bei antibiotikus, tačiau maždaug po 3 ar 4 savaičių, priklausomai nuo organizmo, pilnai galima grįžti į savo kasdienę veiklą. Kiek atidžiau savo galimybes turėtų vertinti aktyvų fizinį darbą dirbančios ar sportuojančios moterys. Pajutus nemalonų pojūtį krūtinės srityje reikėtų kurį laiką save apriboti, pasikonsultuoti su specialistu.

Bijančios dėl randų gali būti ramios – randai yra kruopščiai paslepiami ir minimalūs. Žinoma, pamatyti pjovimo vietas tikrai pavyks, bet kuo mažiau krūtinė yra nukarusi, tuo mažesni ir sunkiau pastebimi lieka randai. Savaime suprantama, kad kuo daugiau krūties odos bus pašalinama, tuo daugiau bus matomas randas, bet gydytojas pasistengs jį paslėpti po natūraliomis raukšlėmis bei kruopščiai atlikdamas siuvimą.

Krūtų pakėlimo kaina

Krūtų pakėlimas kainuoja panašiai kaip ir kitos plastinės krūtinės srities operacijos. Kaina yra svyruojanti ir tikslią ją pasakys gydytojas konsultacijos metu. Į bendrą kainą įskaičiuojama visa būtina priežiūra: nuo konsultacijos iki pooperacinės priežiūros.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai