Randų plastika: žymės gali nekristi į akis

Po sužalojimų ar chirurginių operacijų ant žmogaus kūno odos likę randai neretai užgožia natūralią išvaizdą ir pritraukia nepageidaujamą dėmesį.

Randų šalinimas

Anot plastikos chirurgo Vytauto Jankūno, ši procedūra gali būti atliekama pasitelkiant specialius medikamentus, injekcijas ar atliekant nesudėtingą plastinę operaciją. Būdas priklauso nuo rando dydžio, jo vietos. Tačiau tikslas – tas pats: rando spalvą ir tekstūrą maksimaliai suvienodinti į jį supančią odą. 

Operacijos (gydymo) eiga ir rezultatai

Priklausomai nuo vietos, formos ir dydžio pasirenkamas rando šalinimo metodas, jie kartais gali būti derinami. Nuo pasirinkimo priklausys operacijos trukmė, nejautros pasirinkimas, gijimas.  

Galimi randų gydymo metodai:

  • Randų šalinimas specialiais medikamentais. Šis būdas naudojamas nedideliems randams gydyti, jis sumažina odos sukietėjimus, suvienodina odos spalvą.
  • Steroidų injekcijos. Jos skatina kalogeno ir kitų reikalingų medžiagų gamybą organizme, taip pakeičiamas rando audiniai ir paviršius, jis ženkliai sumažinamas.
  • Randai taip pat gali būti šalinami lazeriu, cheminėmis, balinimo priemonėmis.

Po operacijos

Kiekvieno rando šalinimas – unikalus, tad ir gydymas skirtingas. Bet kokiu atveju reikia laikytis plastikos chirurgo nurodymų. 

Rezultatai

Svarbu suvokti, jog randų išnaikinti – neįmanoma. Plastinės chirurgijos pagalba galimas maksimalus randų sumažinimas. Priklausomai nuo pasirinkto randų tipo ir jų šalinimo būdo rezultatai gali matytis jau po savaitės, tačiau tam tikrais atvejais gali tekti palaukti ir metus. 

Jei turite klausimų ar norite susitikti su plastikos chirurgu Dr. Vytautu Jankūnu, kviečiame registruotis konsultacijai. 

Randų naikinimo kaina:

Randų plastika
490 € (nuo 41 / mėn.)

*Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos medicininės paskirties prekės, priešoperacinė ir pooperacinė priežiūra.

Atsiliepimai