Kaip atrodo ideali bamba?

Pasaulyje nerasite dviejų žmonių su vienodais pirštų antspaudais, taip pat ir su vienodomis bambomis. Bamba susiformuoja kiekvienam, kai vos gimus nukerpama virkštelė. Ilgainiui nuo bambos formos gali priklausyti visos pilvo zonos (nepriklausomai nuo to, ar žmogus lieknas, ar turi antsvorio) patrauklumas.

 

Sociologinės apklausos rodo, kad patraukliausia laikoma nedidelė, įdubusi T formos bamba. Idealu, kai bamba yra vidutinėje pilvo linijoje, per vidurį tarp gaktos ir kardo formos ataugėlės. Tik nedidelis procentas žmonių turi iškilias bambas, visi kiti – įdubusias, o įdaubos gylis priklauso nuo priekinės pilvo sienelės poodinės-riebalinės ląstelienos storio.

kudikis

Bambos forma labiausiai priklauso nuo to, ar ji buvo teisingai suformuota po virkštelės nukirpimo. Kai bamba yra 0,5-1,5 cm. iškilusi virš pilvo – bambos suformavimas buvo atliktas netaisyklingai.

Be to, iškilios formos bamba gali pranešti apie tai, kad žmogus turi pilvo sienos defektą – bambos išvaržą, pro kurią veržiasi vidaus organai. Bambos išvarža gali būti pirminė arba susiformuoti po ankstesnių operacijų. Šiuo atveju, atliekant plastinę bambos operaciją, būtina atlikti ir atvirą arba laparoskopinę išvaržos operaciją.

Bambos operacijos atliekamos su bendrine nejautra. Pooperaciniu periodu vieną mėnesį rekomenduojama vengti fizinių krūvių ir sunkumų kilnojimo.

bamba

Plastinės bambos operacijos rekomenduojamos ne tik pacientams, kurių bambos ženkliai iškilusios virš pilvo odos ar kuriems diagnozuota bambos išvarža, bet ir tais atvejais, kai auskarų vėrimo į bambą vietose matosi odos įplyšimai, bambos estetika prarandama kartu su amžiaus pokyčiais, susiformuoja randai po pilvo plastikos ar lipoksacijos procedūrų, po nėštumo, patirtų traumų ar ženklaus svorio sumažėjimo pasikeičia pilvo ir bambos forma.

Plastinės bambos operacijos (umbilikoplastikos) metu atstatoma bambos padėtis, ištaisoma jos forma, jai suteikiama paciento pageidaujama išvaizda. Bambos plastikos trukmė – apie 30 minučių. Įprastai ji derinama su kitomis plastinėmis procedūromis: lipoksacija, pilvo sienos plastika, krūtų plastika.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai