Lytinių lūpų korekcija: viena operacija pašalina kelias problemas

Lytinių lūpų plastikos metu lytinės lūpos yra sumažinamos bei pakoreguojama jų forma. Ši operacija gali būti derinama su vaginoplastika –  operacija, kurios metu makštis yra „atjauninama“. Taip pat galimas riebalų kiekio sumažinimas gaktos srityje.

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas tikina, kad apie lytinių lūpų korekciją verta susimąstyti tada, kai lytinės lūpos yra ilgesnės nei 1-2 cm natūralioje būsenoje bei apie 5 cm jas ištempus. 

Per didelės, asimetriškos, pernelyg į išorę išsikišusios mažosios lytinės lūpos moterims sukelia ne tik diskomfortą, bet ir nepatogumą dėvint drabužius, gali trukdyti kokybiškam seksui.

Ši problema kamuoja įvairaus amžiaus moteris, kai kuriais atvejais ji yra įgimta, tačiau lytinių lūpų fiziologiniai pakitimai atsiranda sulig amžiumi, taip pat dažnai – po gimdymo.  

Apie lytinių lūpų korekciją pasakoja daktaras

Operacijos eiga ir rezultatai

  • operacija užtrunka iki 2 valandų
  • lytinių lūpų korekcija atliekama bendrinėje nejautroje
  • naudojami tirpstantys siūlai

Po operacijos

Praėjus kelioms valandoms po operacijos pacientė išleidžiama namo, pjūvių vietų gydymui nereikalingi tvarsčiai, siūlės padengiamos specialiais gydomaisiais tepalais. Jau kitą dieną moterys sugrįžta prie įprasto gyvenimo ritmo. Gijimas neskausmingas, fiziologinėms funkcijoms, tokioms, kaip šlapinimasis, atlikti – netrukdo.

  • Išorėje lieka keli nedideli mazgeliai, kurie pašalinami po 10–14 dienų
  • Po operacijos 6 savaites reikia susilaikyti nuo lytinių santykių
  • Lytinės lūpos susiformuoja per 1-2 mėnesius.
  • Rezultatas – ilgalaikis. 

Jei turite klausimų ar norite susitikti su plastikos chirurgu Dr. Vytautu Jankūnu, kviečiame registruotis konsultacijai. 

Lytinių lūpų korekcijos kaina:

Lytinių lūpų korekcija
1,490 € (nuo 125 / mėn.)

*Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos medicininės paskirties prekės, priešoperacinė ir pooperacinė priežiūra.

Atsiliepimai