Apgamų ir karpų šalinimas kartais yra būtinas

Įvairaus dydžio apgamai susidaro jau pirmaisiais žmogaus gyvenimo metais – tai melanocitų sankaupos odoje, o karpos – tai viruso sukelta odos liga, kuria galima apsikrėsti kontaktuojant su kitu žmogumi.

Didžiuliai ir aiškiai matomi apgamai, karpos bei kiti nepiktybiniai odos augliai kūnui grožio neprideda, tačiau šių natūraliai susidarančių žymių žmogus pasirinkti negali.

Anot plastikos chirurgo Vytauto Jankūno, priklausomai nuo pasirinkto apgamų ir karpų šalinimo būdo, jų audinys paveikiamas su specialia įranga, tačiau nežaloja aplink esančios odos. Esant piktybiniams dariniams, odos augliai gali būti šalinami chirurginiu būdu.

Operacijos (gydymo) eiga ir rezultatai

Procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą. Trukmė – individuali, priklausomai nuo odos darinių dydžio.

Ši procedūra gali būti derinama su kitomis smulkiomis plastinėmis korekcijomis. Tai reikėtų aptarti su konsultuojančiu plastikos chirurgu.

Po operacijos

Apgamų ir karpų pašalinimo procedūra neišbalansuoja įprasto gyvenimo ritmo. Oda greitai gyja, infekcijoms užkertamas kelias, tačiau po jos kurį laiką tenka laikytis tam tikrų plastikos chirurgo rekomendacijų:

  • Kurį laiką gali tekti vengti saulės
  • Gijimo metu vartoti tam tikrus medikamentus
  • Paveikta oda trumpam gali pašviesėti arba patamsėti
  • Galimas nedidelis patinimas

Rezultatas

Karpos ir apgamai išnyksta iš karto po procedūrų, kartais jie pašalinami ne visiškai, tačiau ne mažiau nei 80 procentų. Efektas yra ilgalaikis.

Jei turite klausimų ar norite susitikti su plastikos chirurgu Dr. Vytautu Jankūnu, kviečiame registruotis konsultacijai. 

Apgamų ir karpų šalinimo kaina:

Apgamų šalinimas
150 € (nuo 13 / mėn.)

*Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos medicininės paskirties prekės, priešoperacinė ir pooperacinė priežiūra.

Atsiliepimai