Krūtų pakėlimas

Krūtų pakėlimas – tai visiškai saugi ir gana nesudėtinga procedūra, kurios metu pašalinamas odos perteklius, suformuojamas krūties kontūras, forma, speneliai atstatomi į natūralią poziciją. Tokiu būdu krūtims vėl suteikiama buvusi arba nauja forma, jeigu pacientės pageidauja, jos gali būti padidintos krūtų implantais.

Krūtų išvaizda metams bėgant kinta dėl įvairiausių priežasčių: 

  • natūralus senėjimo procesas
  • gimdymas bei kūdikio žindymas
  • paveldėjimas

Todėl buvusios standžios ir taisyklingos formos krūtys ilgainiui tampa visiškai skirtingos. Oda susiraukšlėja, dėl jos pertekliaus apatinėje krūtų dalyje jos atrodo nukarusios, speneliai atsiduria apačioje. 

Krūtų pakėlimas – peržiūrėkite PRIEŠ ir PO galeriją

Apie krūtų pakėlimą trumpai pasakoja daktaras

Operacijos eiga ir rezultatai

Operacijos metu pakeičiama spenelio ir areolės vieta, pakeliant jas į viršų bei pašalinant odos perteklių krūties apatinėje dalyje. Taip pat esant poreikiui gali būti atliekamas krūtų didinimas, jei krūtų pakėlimas pilnai nepateisina Jūsų lūkesčių. Krūtų pakėlimo operacijai prireikia pjūvio, todėl liks nežymus randas.

  • Krūtų pakėlimas atliekamas bendrinėje nejautroje
  • Operacija užtrunka apie 3 valandas. 

Po operacijos

Po operacijos klinikoje rekomenduojama praleisti 1-2 paras, kad plastikos chirurgas galėtų įvertinti pasiektą rezultatą. Po pirmosios paros, bus keičiami tvarsčiai, suteikiama kita būtina slaugos priežiūra.

Praėjus savaitei po operacijos jau galima drąsiai grįžti į darbą, tiesa, apie mėnesį geriau vengti fizinio aktyvumo bei nešioti specialią liemenėlę, o randą bent pusmetį saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių – taip jis bus dar mažiau pastebimas nors ir krūtų pakėlimo operacija nepalieka ryškių randų. Gijimo pradžioje jis bus raudonas, vėliau įgaus balkšvą spalvą ir ateityje nekris į akis nei pacientei, nei artimiausiems žmonėms. Randą visiškai paslėps apatiniai drabužiai ar maudymosi kostiumėlis. 

Rezultatai

Akivaizdūs pokyčiai pastebimi jau netrukus po operacijos: krūtys vėl atgauna jaunatvišką formą. O galutinis operacijos vaizdas išryškėja po kelių mėnesių. Po operacijos gali prireikti mažesnio dydžio liemenėlės dėl to, kad krūtys tampa stangresnės ir taisyklingesnės formos. 

Džiaugsmas savimi

Laiko nesustabdysi, tačiau pakoreguoti jo paliktus ženklus – įmanoma. Kaip sako plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas, po operacijos moterį užlieja teigiamos emocijos ir pasitikėjimas savimi, kuris visada sukelia vienodą pacienčių reakciją: buvo verta pasinaudoti krūtų pakėlimu.

Jei turite klausimų ar norite susitikti su plastikos chirurgu Dr. Vytautu Jankūnu, kviečiame registruotis konsultacijai. 

Krūtų pakėlimo operacijos kaina:

Krūtų pakėlimas
2,590 € (nuo 216 / mėn.)

*Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos medicininės paskirties prekės, priešoperacinė ir pooperacinė priežiūra.

Atsiliepimai