Krūtų didinimas riebalais

Krūtų išvaizdą koreguoti galima ne tik didinant krūtis implantais, bet ir naudojant pačios pacientės riebalus.
Krūtų didinimo riebalais operacija yra kompleksinė, kadangi susideda iš dviejų etapų. Pirmiausia yra atliekama liposukcija (riebalų nusiurbimas). Dažniausios vietos, nuo kurių yra nuimamas riebalų perteklius, tai pilvas, šonai bei šlaunys. Antruoju etapu atsiurbtais riebalais yra didinamos krūtys.

Krūtų didinimo riebalais operacijos eiga

Operacija yra atliekama bendrinėje nejautroje. Nuo pilvo ir šlaunų atsiurbti riebalai yra išplaunami ir filtruojami. Vėliau suleidžiami į krūtis, naudojant švirkšto su specialiomis adatomis spindulius.

  • Operacija trunka apie 3 val.

Krūtinės didinimo riebalais operacija suteikia dvigubą naudą – pakoreguojama kūno kontūras, atsiurbiant riebalų perteklių bei padidinamos krūtys savais riebalais.

Ką svarbu žinoti po krūtų didinimo riebalais operacijos?

Pooperacinis laikotarpis nėra skausmingas ar labai ilgas. Po operacijos krūtys patinusios išlieka apie 4-5 savaites. Aktyvesne fizine veikla jau galima užsiimti po 2-3 savaičių.

Pacientės dažnai klausia, kokie yra krūtų didinimo riebalais atsiliepimai, kokių rezultatų galima tikėtis. Kaip sako Vytautas Jankūnas, svarbu suvokti, jog po operacijos suleistų riebalų prigyją iki 50%, o galutinis vaizdas išryškėja ne anksčiau kaip po 3-4 mėnesių. 

Krūtų didinimo riebalais operacijos kaina

Konsultacija, krūtų didinimas, pooperacinė priežiūra daktaro V. Jankūno klinikoje Klaipėdoje kainuoja nuo 2000 Eur.

Jei turite klausimų ar norite susitikti su plastikos chirurgu Dr. Vytautu Jankūnu, kviečiame registruotis konsultacijai.  

Krūtų didinimas riebalais
2,990 € (nuo 250 / mėn.)

*Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos medicininės paskirties prekės, priešoperacinė ir pooperacinė priežiūra.

Atsiliepimai