Lūpų putlinimas – trys būdai, kaip lūpas padaryti tobulomis

Kas yra tikrasis seksualumo, geidulingumo ir moteriško grožio simbolis? Kojos? Užpakaliukas? O gal krūtinė? Nepataikėte. Tai – gražios formos, simetriškos putlios lūpos.

Deja, tokiomis lūpomis gamta apdovanoja ne visas moteris. Tačiau šiais laikais tai jokiu būdu neturi būti problema. Jos sprendimo būdas yra paprastas: lūpų putlinimas.

Klaipėdoje plastinės chirurgijos paslaugas teikiantis plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas sako, jog lūpų putlinimas įmanomas keliais būdais – atliekant kontūrinės plastikos injekcijas arba chirurginiu būdu. Po cheiloplastikos lūpos atrodo gundančiai, įgyja reikalingą putlumą ir formą, išsilygina oda aplink lūpas.

lupu formos koregavimas

Lūpų putlinimas – 3 lūpų korekcijos būdai

Populiariausias lūpų korekcijos būdas – hialurono rūgšties preparatų injekcijos, suteikiančios iki metų trukmės efektą. Po metų procedūrą reikia kartoti, nes ilgainiui riebalinius audinius žmogaus organizmas išskaido. Šios injekcijos yra visiškai saugios, nes hialuronas – kiekvieno iš mūsų odoje esanti rūgštis, palaikanti odos stangrumą ir drėgmę.

Be to, negyvulinės kilmės stabilizuota hialurono rūgštis, lengvai „atpažįstama“ žmogaus organizmo, nesukelia alerginių reakcijų. Vykstant medžiagų apytakai ji suyra į vandenį ir anglies dioksidą. Hialurono rūgšties molekulės, panašiai kaip kempinėlės, sulaiko vandenį, suteikia odai tūrio. Išlaikydama vidinę drėgmę, oda išlieka lygi, glotni ir graži.

V. Jankūno teigimu, lūpų putlinimo šiuo užpildu procedūra – gan paprasta: „Plastikos chirurgas itin plona adata įveda hialurono rūgštį po oda ties raudonais lūpų krašteliais. Taip gelio dalelytės integruojasi į aplinkinius audinius ir nesutrikdo įprasto hormonų, deguonies ir kitų būtinų medžiagų apytakos.“

lūpų putlinimas

Šiam būdui egzistuoja ir alternatyva, kurią plastikos chirurgai vadina saugia ir ilgalaike. Tai – lūpų putlinimas minkštais silikoniniais implantais „PermaLip“.

„Šie mažyčiai implantai talpinami po oda per mažus pjūvius vidinėje lūpų pusėje. Implantų dydis pritaikomas individualiai. Reabilitacinis laikotarpis po operacijos – nuo kelių dienų iki kelių savaičių, priklausomai nuo chirurginės invazijos apimties ir siekiamo rezultato“, – pasakoja V. Jankūnas.

Jis primena ir dar vieną lūpų formos ir dydžio koregavimo būdą – vadinamąjį lipofilingą, kurio metu lūpos koreguojamos naudojant pacientės riebalinius audinius, paimtus iš kitos kūno vietos.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai