Putlios lūpos: paverskite svajonę realybe

Putlios lūpos

Putlios lūpos – ne tik moterų, bet ir vyrų svajonė: vis dažniau stipriosios lyties atstovai kreipiasi į plastikos chirurgus norėdami išraiškingesnės lūpų formos ir dydžio.

Lūpų forma – lyg pirštų antspaudai, neįmanoma rasti dviejų žmonių su vienodomis lūpomis arba tapačiomis problemomis. Dažniausiai žmonės pageidauja tiesiog putlesnių, lygesnių lūpų, be raukšlelių.

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas, dirbantis respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, sako, kad įprastai pacientai renkasi ne abiejų lūpų putlinimą, o viršutinės arba apatinės – atskirai.

Lūpoms putlinti galima rinktis injekcinį arba chirurginį metodą. Pirmasis – mažiau traumuoja, antrasis duoda stabilesnį rezultatą ir ilgalaikį efektą.

„Grožio injekcijos“ lūpoms atliekamos naudojant natūralias, arba sintetines priemones. Natūralūs užpildai, be abejo, sukelia mažesnę riziką, tačiau efektas yra trumpesnis.

Estetinis rezultatas pasiekiamas, naudojant hialurono injekcijas, paciento riebalus arba silikoną. Injekcija atliekama su vietine nejautra, chirurginiams metodams, kai siekiama kardinalesnio efekto, taikoma bendroji narkozė.

Jeigu lūpos koreguojamos chirurginiu būdu, pasitelkiant specialius implantus, tuomet būkite pasiruošę ilgesniam reabilitaciniam laikotarpiui.

Pagrindinis mimikos raumenų grupei priklausantis raumuo aplink lūpas – žiedinis burnos raumuo. Lūpų paviršius iš išorės ir vidaus – tai gleivinė. Lūpų ribos, kur gleivinė susijungia su oda, vadinama raudonaisiais lūpų apvadu, o dvi klostės virš viršutinės lūpos vadinamos Kupidono lanku.

Putlios lūpos

Dažniausiai pacientų įvardinamos problemos:

– Plonos, plokščios lūpos, kai stinga tūrio ir išraiškingumo. Šiuo atveju viršutinė lūpa būna tiesi, be Kupidono lanko.

Įprastai plonos lūpos – įgimtas požymis, tačiau jį išryškinti gali toks žalingas pomėgis, kaip rūkymas. Su amžiumi lūpų audinys „nusidėvi“, jos tampa dar plonesnės.

– Akivaizdžiai plona viršutinė arba apatinė lūpa – pakanka atlikti tik vienos lūpos putlinimo procedūrą, taip pat šį metodą galima derinti kartu su viršutinės lūpos pakėlimu (liftingu).

– Nevienodo dydžio lūpos: šiuo atveju papildomas tūris suteikiamas kairiai arba dešiniai lūpų pusei.
Koks lūpų koregavimo būdas tinka būtent jums, individualiai patars plastikos chirurgas. V. Jankūno teigimu, jūsų grožio ir sėkmingos procedūros garantas – teisingai parinktas metodas ir profesionaliai atlikta procedūra.

Atlikus kontūrinį lūpų putlinimą su užpildais, kitaip dar vadinamais „fileriais“, kurį laiką po procedūros galite jausti diskomfortą, lūpos atrodys putlesnės nei tikitės, o galutiniu efektu mėgausitės iki metų. Po to užpildai rezorbuosis – t. y. išsisklaidys, todėl jums reikės atlikti papildomą procedūrą.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai