Lūpų putlinimas injekcijomis arba užpildais

Lūpų putlinimas

Putlesnių lūpų mada užkariauja Lietuvą: nors ilgainiui moterų figūros ir veido grožio kanonai kinta,  nesikeičiantis idealas – putlios, gundančios ir seksualios lūpos.

Remiantis sociologinėmis apklausomis, daugelį vyrų putlios moterų lūpos traukia lyg magnetas. Tačiau ką daryti dailiosios lyties atstovėms, kurias motulė gamta neapdovanojo tokiomis lūpomis? Koreguoti, keisti lūpų formą ir apimtį namuose, pasitelkus liaudies mediciną, neįmanoma.  Visi reklamuojami stebuklingi lūpų blizgiai, tepalai suteikia tik trumpą efektą.

Jeigu norite, kad jūsų lūpos būtų putlios nuolat, verta išbandyti šiuolaikines inovacines technologijas. Juolab kad lūpų putlinimas specialiais užpildais ne tik keičia lūpų apimtis ir formą, bet ir koreguoja mažas raukšleles aplink burną. Tokį efektą galima pasiekti keliais būdais – implantų pagalba ir specialiomis injekcijomis, vadinamomis „fileriais“.

lūpų putlinimas

Ilgalaikį ir saugų efektą suteikiantis lūpų putlinimas implantais Respublikinės Klaipėdos ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje atliekamas naudojant minkštus silikoninius lūpų implantus „PermaLip“. Neskausmingos, apie pusvalandį trunkančios operacijos metu taikoma vietinė nejautra ir per mažyčius pjūvelius vidinėje lūpų pusėje įvedami formą koreguojantys implantai.

„PermaLip“ implantai yra įvairaus skersmens ir ilgio, patenkinančio skirtingus poreikius. Pavyzdžiui, apvalūs implantai suteikia lūpoms išraiškingumo, geidulingumo, harmoningo standumo ir grožio, išlygina apie lūpas esančias raukšleles. Lūpoms judant implantai yra visiškai nepastebimi.

prieš ir po lūpų putlinimo operacijos

Kitas populiarus lūpų putlinimo metodas – tai ilgalaikį, iki metų lūpų formos ir dydžio koregavimo efektą suteikiančios hialurono rūgšties preparatų injekcijos. Nesudėtingos ir neskausmingos procedūros metu taikant vietinę nejautrą, pasiekiamas greitas ir aiškiai matomas estetinis rezultatas.

Hialurono rūgšties yra kiekvieno iš mūsų odos sudėtyje. Jos tikslas  – palaikyti drėgmę ir suteikti odai stangrumo, tačiau organizmo senėjimo procese šios rūgšties ilgainiui mažėja. Tokiu būdu atsiranda raukšlės, oda suglemba, praranda elastingumą.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai