„Motiva” implantai – saugumas svarbiausia

Vienas pirmųjų klausimų, kurį užduoda moterys, nusprendusios pasididinti krūtis – kokius implantus pasirinkti? Plastikos chirurgas Dr. Vytautas Jankūnas visoms savo pacientėms, norinčioms natūraliai ir patraukliai atrodančios krūtinės rekomenduoja kompanijos „Motiva“ implantus. Ši kompanija jau 30 metų kuria ir specializuojasi krūtų implantų gamyboje, nuolat diegia naujoves ir skiria išskirtinį dėmesį saugumo inovacijoms.

Žinia, implantai nėra amžini. Kitas svarbus klausimas, kurį užduoda moterys – kiek metų laikys krūtų implantai?

Kaip teigia Dr. Vytautas Jankūnas, jo pacientės pasitikrinti implantų grįžta po 10 – 12 metų. Visi Motiva Implant Matrix® produktai atitinka JAV maisto ir vaistų administracijos reikalavimus ir turi 10 metų garantiją, tačiau naujos medžiagos ir gamybos technologijos leidžia šį laikotarpį pratęsti.

Šių metų vasario viduryje „Motiva“ kompanija pristatė dar vieną papildomą saugumo garantiją – 2Y Motiva Program™ ir 5Y Motiva Program™ išplėstines garantijos programas.

2Y Motiva Program™5Y Motiva Program™

Pagal jas, be pakaitinio implanto jūs galite gauti iki 2 500 Eur finansinę paramą kiekvienam pažeistam implantui.

Jums reikia per 90 d. nuo pirmosios krūtų operacijos už 100 Eur prailginti garantijos galiojimą 2 metams ir galėsite gauti iki 1000 Eur finansinę paramą kiekvienam pažeistam implantui.

Sumokėję 200 Eur, prailginsite garantiją 5 m. ir pažeidimo atveju galėsite gauti net iki 2500 Eur finansinę paramą.

Šiomis lėšomis galite apmokėti revizinę operaciją tuomet, jei garantijos galiojimo laikotarpiu jums plyš implantas arba bus nustatyta kapsulinė kontraktūra (III ir IV Baker laipsnio). Bendrovė „Establishment Labs“ visus savo gaminius yra apdraudusi civilinės atsakomybės draudimu JAV draudimo bendrovėje CNA, turinčios tokius reitingus: „A.M. Best“: A (puikus); „Standard & Poor’s“: A (stiprus).

Dalyvauti programoje labai paprasta. Jums tereikia užregistruoti implantus svetainėje www.motivaimplantai.lt arba parsisiųsti „Motiva App“ programėlę.

Dr. Vytautas Jankūnas rekomenduoja pasinaudoti galimybe, kurią siūlo pažangiausia pasaulyje krūtų implantų išplėstinės garantijos programa Motiva Implants™!

„Tai, kad kompanija siūlo įvairias lojalumo ir garantijos programas, nereiškia, jog jos siekia finansinės naudos iš pacientų, priešingai – taip parodoma teikiama produktų stiprybė bei kuriamas ryšis su pacientu. Plastinė chirurgija iš dalies niekuo nesiskiria nuo kitų verslo subjektų teikiamų paslaugų, tad kodėl nepasinaudojus proga apsaugoti savo implantus?“, – retoriškai klausia plastikos chirurgas Dr. Vytautas Jankūnas.

Naujieji „Motiva“ implantai, kuriuos naudoja plastikos chirurgas Dr. Vytautas Jankūnas, yra užpildyti progresyvios formulės geliu „Progressive Gel“. Jis užtikrina idealų užpildymą ir balansą, būtinas mechanines savybes ir minkštumą. tai krūtims suteikia natūralumo būseną.

Progressive Gel

„Motiva“ implantai turi unikalų patentuotą paviršių „SilkSurface®“, sukurtą be įprastai naudojamų tokių medžiagų kaip druska arba cukrus, kurie greitai adaptuojasi moters organizme.

Taip pat visi „Motiva“ implantai komplektuojami kartu su elektroniniais numeriais – identifikaciniais radijo dažnio bangomis valdomais „mikro čipais“ („Radiofrequency indentification – RFID“). Tokiu būdu gamintojai, plastikos chirurgai ir pačios pacientės turi galimybę naudotis saugia duomenų baze internete ir sekti visą implantavimo istoriją. Ją taip pat galite matyti, užsiregistravę svetainėje www.motivaimplantai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai