Trys savaitės ir braziliškas užpakaliukas Jūsų!

Sėdmenų didinimas riebalais

Ne paslaptis, jog viena iš vyrus labiausiai viliojančių moters kūno dalių – sėdmenys. Apvaliam, stangriam ir dailiai riestam užpakaliukui atsispirti gali retas.
Sėdmenų didinimas riebalais, tai tokia procedūra, kurios metu tos pačios pacientės nuo kitų kūno vietų nusiurbti riebalai, keliais sluoksniais yra suleidžiami į sėdmenis. Tokia procedūra dar vadinama brazilišku sėdmenų pakėlimu.

Kaip pasakoja plastikos chirurgas Dr. Vytautas Jankūnas, sėdmenų didinimo riebalais operacijos metu dažniausiai persodinama po 250 – 350 ml į kiekvieną sėdmenį, į abu sėdmenis apie 700 ml.

Sėdmenų didinimui skirti riebalai dažniausiai naudojami juos nusiurbus nuo pilvo, juosmens, nugaros ar šlaunų. Ši operacija labai natūrali ir saugi.

sėdmenų didinimas riebalais

Dr. Vytautas Jankūnas riebalų paėmimą ir persodinimą atlieka naudodamas geriausiai Europoje vertinamą, turinčiu CE sertifikatą, nekenksmingu transplantuojamoms ląstelėms rinkinį su „Euromi Lipomatic“ sistema.

Sėdmenų didinimo riebalais privalumai:

  • Natūraliai atrodantys sėdmenys
  • Saugi procedūra, maža komplikacijų tikimybė
  • Patobulinimas bendras kūno kontūras. Riebalai nusiurbiami nuo perteklinių vietų ir padidinama sėdmenų sritis.
  • Patrauklus užpakaliukas suteikia daugiau pasitikėjimo savimi

sėdmenų didinimas riebalais

Į klausimą kiek ilgai ši procedūra išsilaiko, Dr. Vytautas Jankūnas sako, jog po sėkmingos sėdmenų didinimo operacijos, naują sėdmenų formą suformavę riebalai ten išliks visą laiką. Kadangi tai natūralūs žmogaus riebalai, perkelti iš vienos kūno vietos į kitą, jie vienodai reaguos į jūsų kūno pokyčius – gali didėti arba sumažėti. Todėl daktaras rekomenduoja propaguoti sveiką gyvenseną, gerai maitintis ir būti fiziškai aktyviems.

sėdmenų didinimas riebalais

Rengiantis sėdmenų didinimo operacijai, pacientai turėtų laikyti kelių pagrindinių taisyklių. Mėnesį prieš planuojamą operacija, pacientai turėtų nerūkyti – rūkymas gali sukelti papildomą  operacijos riziką bei padidinti riebalų nepriėmimo tikimybę. Taip pat pacientai turėtų vengti aspirino ir kitų kraujagysles plečiančių  medikamentų, nebent daktaras individualiu atveju nurodo kitaip.

Gijimo laikotarpis po operacijos trunka iki 3 savaičių. Siekiant sukontroliuoti sėdmenų tinimą, dvi savaites po procedūros reikia nešioti specialų korsetą .

Norintiems džiaugtis riestu bei  dailiu užpakaliuku visa informacija suteikiama tel. tel. +370 687 175 53, arba el. paštu: jankunas@plastikoschirurgai.lt.

 

 

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai