Botoksas senėjimo nestabdo, bet jaunatviškumą išsaugo

Botoksas

Kasmet visame pasaulyje atliekama milijonai botokso preparatų injekcijų. Kodėl jos tokios populiarios, ir kaip botoksas pakeičia pacientų išvaizdą?

Botokso injekcijos – tai labai neilgos, iki 10 minučių trunkančios procedūros, jų metu po oda įšvirkščiama specialaus preparato, kurio poveikis matomas jau po kelių dienų. Botulino toksino injekcijos pašalina mimikos raukšles nuo kaktos, tarpuakio, akių kampeliuose, burnos ir smakro srityje.

botoksas

Injekcijos naudojamos lūpų ir antakių formoms koreguoti, mažinti delnų, pažastų ir padų prakaitavimą.

Po tokios neilgos procedūros injekcijos poveikis vidutiniškai užtruks apie pusę metų, maksimaliai – net iki iki 10 mėnesių, o vėliau akivaizdžiai gražesnės ir jaunesnės odos norintiems žmonėms tektų ją kartoti.

Galbūt tokių odos korekcijų paprastumas, saugumas ir efektyvumas lėmė, jog jos tapo labai populiarios, kasmet jų atliekama apie tris milijonus.

botoksas islygina rauksles

Klaipėdoje tokias procedūras atliekantis patyręs plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas botokso poveikį aiškina taip: jo sudėtyje esanti veiklioji medžiaga – botulino toksinas turi savybę grįžtamai blokuoti nervinius impulsus veido raumenyse, prakaito liaukose. Į raumenų vidų patekęs toksinas veikia atpalaiduojančiai, nesukelia atrofijos ir neįtakoja kraujo apytakos.  Tokiu būdu injekcijos vietoje, kur plona adata įvedamas  preparatas, esantys raumenys atsipalaiduoja, raukšlės išsilygina, koreguojama antakių, lūpų kampučių forma, tam tikrų veido dalių asimetrija. Ilgalaikis neirotoksino poveikis išlygina net pačias giliausias raukšles, sugrąžina odai tamprumą ir sveiką išvaizdą.

Nereikėtų pamiršti, kad tinkamą rezultatą pasiekti galima tik su profesionalo pagalba, priešingu atveju galimi veido raumenų nejudrumo ir mimikos pokyčiai.

botoksas - botulino toksinas

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai