Lytinių lūpų plastika – Šiuolaikinis būdas atsikratyti intymių problemų po gimdymo

Lytinių lūpų plastika

Dažnai moterys po gimdymo suvokia, kad makšties sienelių būklė po patirtų traumų ir plyšių priverčia jausti diskomfortą ir kenkia lytiniam gyvenimui. Kai moteris, nepaisant gimdymų skaičiaus, nori ir toliau išlikti seksuali ir patirti seksualinį malonumą, intymi plastika po gimdymo kartais tampa vieninteliu būdu ištaisyti visus vidinių lytinių organų defektus. Kada makštis atsistato po gimdymo? Įprastai tai įvyksta praėjus pusmečiui po gimdymo. Patyrus stiprų raumenų tempimą, moterys susiduria su neigiamais padariniais, suteikiančiais nemalonius pojūčius lytinių santykių metu, trukdo dailiosios lyties atstovėms jaustis natūraliai.

Kai moterys nesikreipia pagalbos į medikus ir bando problemą pašalinti savarankiškai, atlikdamos specialius fizinius pratimus, svarbu nepamiršti, kad tokiu būdu sustiprinti makšties raumenis galima efektyviai tik pradiniame patologijos etape – t. y. praėjus ne daugiau kaip 1,5-2 mėn. po gimdymo.

Po antrojo gimdymo ar praėjus metams po kūdikio gimimo, makšties raumenis natūraliu būdu sugrąžinti į pradinę būklę praktiškai neįmanoma. Tuo tarpu plastikos chirurgai šią problemą pašalina be jokių sudėtingų operatyvių intervencijų.

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas sako, kad lytinio pobūdžio plastinės operacijos dalinamos į kelias grupes: makšties plastiką po gimdymo, lytinių lūpų plastika.

Lytinių lūpų plastika

„Kai po gimdymo moterys patiria problemų dėl makšties ištempimo, tai mažina seksualinį jautrumą ir skatina potraukio seksui mažėjimą. Po makšties plyšių ir traumų raumenys nesusitraukia iki pradinio dydžio, o padidėjusios didžiosios lytinės lūpos gali suteikti nepatogumų dėvint aptemptas kelnaites ar kitus kūną aptempiančius rūbus. Maža to, šiuolaikinė plastinė chirurgija sėkmingai sprendžia tokias problemas, kaip makšties sausumas po gimdymo, makšties ištempimas, makšties iškritimas. Tokiais atvejais makšties sienelės susiaurinamos, esant poreikiui – sustiprinami makšties raumenys“,- pasakoja V. Jankūnas.

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas priduria, kad dažniausios moterų problemos po gimdymo – makšties sienelių nusileidimas, apsunkinantis šlapimo sistemos veiklą, pogimdyminiai randai, deformuojantys tarpvietę, kritiškais atvejais – moters dubens nusileidimas ir makšties iškritimas.

Makšties plastika (vaginoplastika) rekomenduojama moterims, kurias kamuoja pasikartojantis, tempiantis skausmas apatinėje pilvo dalyje, pojūtis, kad makštyje yra svetimkūnis, sutrikęs visavertis seksualinis gyvenimas, estetiniai defektai ir pažeidimai.

Chirurginės manipuliacijos, kurių metu atliekama makšties plastika, apibūdinamos viena sąvoka – „kolporafija“. Operacijos metu pašalinama dalis galinės ir (arba) priekinės makšties sienelės gleivinė, sutempiami raumeniniai audiniai. Susidarę randai nyksta greitai ir be pėdsakų. Maksimalus efektas pasiekiamas tais atvejais, kai makšties siaurinimo operacija atliekama per visą makšties ilgį – nuo kaklelio iki makšties prieangio.

Dėl konsultacijų ir kainų teiraukitės plastikos chirurgų, dirbančių respublikinėje Klaipėdos ligoninėje: http://www.plastikoschirurgai.lt/kontaktai

 

 

 

 

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai