Lytinių lūpų korekcija: defektams šalinti reikia tik kelių valandų

Lytinių lūpų korekcija

Pernelyg didelės ar nevienodos mažosios lytinės lūpos dažnai sukelia diskomfortą įvairaus amžiaus moterims. Vienoms fiziologiniai pakitimai atsiranda po gimdymo, su amžiumi arba būna įgimti.

Jeigu nerimaujate dėl savo lytinių organų išvaizdos, gėdijatės apsinuoginti viešose vietose, tokiose kaip sporto klubų persirengimo kambariai ar dušo patalpos, patiriate nepatogų lytinio akto metu – visas šias problemas gali išspręsti lytinių lūpų korekcija.

Visos moterys dažniausiai išlieka ramios dėl savo intymios kūno dalies išvaizdos, kol mažosios lūpos nesimato ir yra paslėptos po didžiosiomis lūpomis.

lytinių lūpų korekcija

Plastikos chirurgai lytinių lūpų plastinę operaciją įprastai rekomenduoja atlikti moterims, kurių mažųjų lytinių lūpų ilgis yra didesnis kaip 1-2 cm neištemptoje būklėje arba siekia iki 5 cm vidutiniškai jas ištempus.

Galutinis sprendimas dėl lytinių lūpų formos ir dydžio korekcijos turi būti priimamas individualiai, atsižvelgiant į kiekvienos pacientės estetinį suvokimą ir pageidavimus.

lytinių lūpų korekcijaApžiūros metu pacientė sodinama į ginekologinę kėdę, jai įteikiamas veidrodėlis, kad moteris galėtų pati matyti savo lytinius organus ir aptarti su plastikos chirurgu savo lūkesčius.

Ambulatoriškai atliekamos operacija trunka iki 30-ies minučių, o jau po kelių valandų pacientė gali būti išleista namo. Pjūvių vietose nededami jokie tvarsčiai, siūlės padengiamos specialiais gydomaisiais tepalais. Jau kitą dieną moterys sugrįžta prie įprasto gyvenimo ritmo, tačiau 2 savaites turėtų vengti lytinių santykių.

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad paprastas apipjaustymas ir mažųjų lytinių lūpų audinių pertekliaus susiuvimas gali paskatinti gan kieto rando susiformavimą. Tai ne tik yra estetiškai nepatrauklu, bet ir gali sumažinti moters jausmingumą gaktos srityje. Dėl šios priežasties dvipusė V formos rezekcija – vienas priimtiniausių sprendimų estetine ir fiziologine prasme.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai