Amžius – svarbus apsisprendžiant dėl plastinės operacijos

amzius-200x200

Pasiryžus bet kokio tipo plastinei operacijai derėtų žinoti, kad, be kitų aplinkybių, labai svarbus ir klinikos paciento amžius. Jis gali turėti itin didelę reikšmę, todėl net ir nekantriausiems žmonėms kai kuriais atvejais derėtų paklausyti plastikos chirurgo patarimo luktelti. Skirtingoms operacijoms – skirtingas amžius, rekomendacijos – ne iš piršto laužtos, jos tik padės pasiekti geriausią rezultatą.

Veido patempimas

Šios operacijos poreikį formuoja natūralus senėjimas, todėl dažniausiai dėl jos į plastikos chirurgus kreipiasi 40-metės ir vyresnės moterys, kurių veido odai amžius padaro skirtingą įtaką. Tiesa, ne tik amžius, bet genetika, saulės insoliacija, rūkymas bei kiti žalingi įpročiai gali įtakoti odos būklę.

Vis dėlto apie tokią operaciją galvojantiems patartina turėti galvoje, kad geriausias amžius tokiam žingsniui yra 60 m., nes tokio amžiaus žmogaus odos tamprumas ir kitos savybės yra užtektinai geros norimam rezultatui pasiekti.

amzius3

Krūtų didinimas

Jeigu dar nesulaukėte pilnametystės, pamirškite apie tokio tipo operaciją: pieno liaukos vystosi iki 18 metų amžiaus, todėl iki šios amžiaus ribos krūtų didinimo operacijų atlikti negalima. Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas tokią operaciją pataria atidėti ateičiai ir moterims, kurios artimiausioje ateityje planuoja pastoti ir gimdyti, mat nėštumas ir gimdymas gali pakeisti krūtų dydį ir formą. Tačiau per ilgai laukti specialistas taip pat nepataria ir apsispręsti dėl krūtų didinimo geriausia iki sulaukikant 40 metų, nes odos tamprumas ilgainiui mažėja. Tiesa, 40-metis nereiškia, kad operacija neįmanoma: tokiu atveju naudojama skirtinga metodika, su krūtų patempimu derinamas mamoplastikas.

Krūtų mažinimas

Planuojant tokią operaciją būtina atsižvelgti į keletą svarbių aspektų. Amžius – taip pat svarbu: jos atliekamos pacientėms, ne jaunesnėms nei 20 metų, dažniausiai dėl to kreipiasi moterys, kurioms – per 40.

Priešingai nei didinimo, krūtų mažinimo operacijos daromos dėl būtinumo, siekiant pagerinti žmogaus savijautą, nes dėl per didelių krūtų patiriami įvairūs nepatogumai, nuolatinis diskomfortas ir net skausmas.

Reikia įvertinti ir tai, ar pacientė neturi antsvorio, nes krūtys įprastai didėja ne dėl fiziologinių ypatybių, o dėl poodinės riebalų ląstelienos pertekliaus, o mažėjant svoriui kartu mažėja ir krūtų dydis.

Nosies plastika

Apie rinoplastiką – kitaip nosies korekciją – patariama negalvoti iki kol sukaks 18-20 metų, nes tik tokio amžiaus žmonių nosis visiškai išsivysto. Išimtys taikomos nosies traumų atveju ar diagnozavus kvėpavimo disfunkciją. Plastikos chirurgų klinikų patirtis rodo, kad dažniausiai dėl rinoplastikos kreipiasi žmonės nuo 25 iki 30 metų.

amzius2

Vokų plastika

Chirurgai šią operaciją, kitaip – blefaroplastiką rekomenduoja 30-40 metų žmonėms. Šis amžius yra optimalus procedūrai, kurios metu iš vokų pašalinamas odos, raumenų ir riebalų perteklius. Tai viena iš dažniausių operacijų, atliekamų klinikose.

Lipoksacija

Reibalų nusiurbimas bus efektyviausias tada, kai žmogaus oda vis dar gali tinkamai susitraukti, todėl geriausio rezultato galima tikėtis 30-40 metų pacientams.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai