Kaip apsispręsti dėl krūtų dydžio?

Lietuvos ekspertai kol kas nėra atlikę masinių apklausų dėl dailiosios lyties atstovių pageidaujamo krūtų dydžio, tačiau plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas sako, kad mūsų šalyje situaciją galima vertinti atsižvelgiant į tai, kad krūtų didinimo operacija – viena paklausiausių.
Kai moterys pradeda galvoti apie galimybę pasididinti krūtis ir priima preliminarų sprendimą, kitas klausimas – kokio dydžio krūtis pasirinkti. Juk teisingas pasirinkimas, priklausantis nuo kelių svarbių kriterijų – sėkmingos plastinės operacijos garantas.

„Naujasis“ krūtų dydis priklauso ne tik nuo pasirinktų implantų dydžio. Rinka siūlo didžiulį šių prekių pasirinkimą pagal dydį, svorį, užpildus, paviršius ir tekstūrą.

 

implanto pasirinkimas

 

V. Jankūno teigimu, renkantis implantus, svarbu vertinti ne tik savo asmeninius pageidavimus, bet ir atsižvelgti į savo kūno konstituciją: „Individualių konsultacijų metu aptariame su pacientėmis, ar norai ir galimybės sutampa, optimaliausią sprendimą priimame, įvertinę konkretaus kūno sandarą, kitas anatomines ypatybes, esamą krūtinės dydį ir formą. Savaime suprantama, kad itin svarbu pasirinkti ne tik tinkamo dydžio implantus ar tinkamą plastikos chirurgą, bet ir kokybiškus implantus.“

Į klausimą, kokio dydžio krūtų pageidaujate, daugelis moterų atsako trumpai ir aiškiai: maksimalaus. Tokiais atvejais V. Jankūnas perspėja apie tai, kas gali atsitikti, jeigu pieno liaukos bus per didelės: „Būtina atsižvelgti į tai, kad didelė krūtinė reikalauja ir didesnio kūno svorio. Lieknoms moterims ir normalaus svorio dailiosios lyties atstovėms per didelės krūtys gali tapti papildoma ir žalinga našta stuburui.

krūtisTrumpiau kalbant, krūtinės dydį sudaro implanto tūris + ikioperacinis minkštųjų krūtų audinių tūris. Pavyzdžiui, jeigu svajojate apie 3 dydžio krūtis, turėdami 1 dydį, reikės didesnio tūrio implantų nei pacientėms, kurių krūtų dydis prieš operaciją yra antrasis.

Be to, nėra liemenėlių gamybos standartų, todėl vieno gamintojo 3 dydžio liemenėlė gali skirtis nuo tokio pat dydžio liemenėlės, pagamintos kitoje kompanijoje.

Kitas dažnas moterų klausimas – kada geriau didinti krūtis, prieš nėštumą ar po jo. Atsakymas į šį klausimą susijęs su kiekvienos moters komforto suvokimu. Iš esmės patys implantai po operacijos neturi jokio kontakto su pieno liaukomis ir neįtakoja laktacijos.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbantis V. Jankūnas rekomenduoja inovatyviausius „Motiva“ implantus, kuriems be gamintojo garantijos papildomai suteikiamas LLOYD draudimas.

Fiziškai aktyvioms moterims skirti prancūzų gamintojo „Motiva“ implantai – naujųjų technologijų produktas ir šiuolaikinio saugumo sinonimas. Atsižvelgiant į individualias kūno ypatybes, siūlome rinktis vieną iš kelių variantų – „Matrix SilkSurface“, „Matrix VelvetSurface“.

Šių implantų nano paviršius – unikalus ir patentuotas „SilkSurface®“, užtikrinantis natūralią sąveiką tarp implanto ir audinių, nelimpantis, lengvai prisitaikantis prie natūralių kūno judesių.

Implantų užpildą sudaro progresyvios formulės gelis „Progressive Gel“, atsparus deformacijoms ir garantuojantis aukščiausio lygio estetinį rezultatą.

„Motiva“ implantai komplektuojami su „RFID“ – identifikaciniais radijo dažnio bangomis valdomais „mikročipais“, užtikrinančiais implantavimo istorijos duomenų išsaugojimą internete.

Maža to, krūtų implantai komplektuojami kartu su elektriniais numeriais – identifikaciniais radijo dažnio bangomis valdomais „mikro čipais“ („Radiofrequency indentification – RFID“). Tokiu būdu gamintojai, plastikos chirurgai ir pačios pacientės turi galimybę naudotis saugia duomenų baze internete ir sekti visą implantavimo istoriją.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai