Apie riebalų nusiurbimą iš pirmų lūpų

Apie riebalų nusiurbimo operaciją informacijos yra daug ir įvairiuose šaltiniuose. Jau prieš tai naujienoje rašėme, apie daktaro Vytauto Jankūno prieš 8 mėn. įsigytą ir naudojamą vieną inovatyviausių riebalų nusiurbimo ir persodinimo operacijose naudojamą „Euromi lipomatic” aparatą.

 

 

Kadangi po operacijos tikrieji pakitimai pradeda ryškėti praėjus 6 mėn. būtent dabar pas plastikos chirurgą grįžta pirmieji pacientai kuriems buvo atliktas riebalų nusiurbimas ir persodinimo operacijos.

„Tikrai galiu drąsiai sakyti ir atvirai džiaugtis, jog odos susitraukimas, elastingumas ir stangrumas visų darytų operacijų – ypatingai geras”, – apie pacientų rezultatus po operacijos sako V. Jankūnas

Kad daktaro žodžiai turėtų realų pagrindimą, paprašėme dr. Vytauto pacientų pasidalinti savo istorija ir pradėjusių ryškėti rezultatų vertinimu. Dėkojame, Ritai, kuri palankiai ir labai operatyviai sureagavo į prašymą. Štai jos atsiųstas atsakymas:

“Balandžio 5 d. man buvo atlikta riebalų nusiurbimo ir persodinimo operacija. Operacija vyko pilnoje narkozėje, tad proceso metu nieko nejaučiau. Po operacijos aš jaučiausi gerai. Nebuvo jokių pašalinių komplikacijų.

Pooperacinis laikotarpis taip pat nebuvo labai skausmingas ir neprireikė jokių skausmą malšinančių vaistų. Jautėsi tik tempimo, tirpimo jausmas, kaip kad būna po danties narkozės. Apsisukant lovoje taip pat jausdavosi skausmas,tačiau atsargiai verčiantis – nieko blogo. Kompresinę aprangą nešiojau apie pusantro mėnesio. Po to pasirinkau kelnaites, prispaudžiančias pilvą ir juosmenį.

Kalbant apie rezultatus, jie pasimatė iš karto. Dar mūvėdama kompresinę aprangą, pasimatavau švarkelį, kuris prieš operaciją nesusisegdavo per pilvą, o po operacijos jau galėjau jį susisegti – tai mane labai nudžiugino. Mano liemuo pasidarė lieknesnis, nebėra to kabančio pilvuko ir užpakaliukas tapo apvalesnis. Tai matosi ir vizualiai, ir liečiant pakoreguotas vietas. Esu labai patenkinta 🙂 Dabar visi mano turimi drabužiai daug dailiau “gula” ant manęs. Paspaudinėjant vietas, kuriose buvo nusiurbti riebalai dar jaučiu nedidelį skausmą. Tačiau po operacijos dabar praėjo tik 4 mėnesiai, ir kaip sako daktaras – tai normalu, ir nežymus skausmas praeis, o pakoreguotos vietos dar labiau išryškės.

Atvirai pasakysiu – rezultatu esu labai patenkinta. Daktaras Vytautas Jankūnas pakoregavo mano kūno linijas į  geriausią mano variantą, koks tik galėjo būti. Jis tikras savo srities profesionalas. Sėkmės jam ir visai jo komandai!

Su pagarba R.”

Jei turite klausimų apie kūno kontūro korekcijas, susisieksite su daktaru tiesiogiai el. paštujankunas@plastikoschirurgai.lt arba tel. +370 687 17553

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai