Apie veido injekcijas – svarbiausia anatomijos ir fiziologijos išmanymas

Apie šiai dienai itin populiarias veido injekcijas, kurių Vytautas Jankūnas atlieka tikrai daug, daktaras turi gana griežtą nuomonę.

“Injekcijos – nors ir labai smulki mano darbo dalis, tačiau itin svarbi. Ypatingai šiandien, kai tiek pasiūlos rinkoje šias paslaugas teikiančių.

Aš tikrai nesu vienintelis specialistas, sertifikuotai atliekantis grožio invazines procedūras. Daug puikių mano kolegų teikia profesionalias ir kokybiškas paslaugas, tačiau tokios procecūros kaip lūpų putlinimas hialurono injekcijomis ir raukšlių mažinimas botulino toksnio injekcijomis turi būt atliekamos TIK MEDICINOS SRITIES PROFESIONALŲ”, – sako V. Jankūnas.

Šiai dienai grožio specialistų netrūksta, priešingai, rinka nuolat pildosi naujai „iškeptais” specialistais. Kaip sako plastikos chirurgas V. Jankūnas, šie specialistai taip pat gali atlikti ne vieną dešimtį sėkmingų injekcijų, tačiau, kai į kabinetą ateina pacientas, kurio atveju reikia itin detaliai ir kompleksiškai įvertinti kaip išsiraizgęs kraujagyslių žemėlapis veide – dažnam tai tampa neįveikiama užduotimi, ko pasekoje atsiranda eilė komplikacijų. Kurių, kaip sako V. Jankūnas, jam yra tekę taisyti ne kartą.

“Turi turėti aišku supratimą, kas dedasi žmogaus veido audiniuose, ką galima pažeisti, turi išmanyti anatomiją ir fiziologiją. Šie dalykai esminiai, atliekant injekcijas”, – įsitikinęs V. Jankūnas.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai