Indrė apie hialurono ir botulino injekcijų procedūras

Niekas geriau nenusako atliktų grožio korekcijų rezultatų realumo nei pačių moterų atsiliepimai ir patirtis.

Indrė, paskutinio kurso medicinos studentė, Klaipėdos Respublikinėje ligoninėje atliko baigiamąją praktiką. O pas plastikos chirurgą Vytautą Jankūną atliko lūpų putlinimo hialuronu procedūrą.  Jauna moteris dalinasi savo mintimis apie procedūrą ir džiaugiasi esamais rezultatais.

„Esu Indrė, domiuosi grožio chirurgija. Graži išvaizda – vienas iš mano prioritetų, todėl tiek dėl profesinio smalsumo, tiek dėl noro rasti geriausią savo versiją nusprendžiau išbandyti lūpų putlinimą hialurono rūgštimi. Šią procedūrą norėjau patikėti tik gydytojui. Pasirinkau gydytoją V. Jankūną, kadangi girdėjau gerų atsiliepimų iš draugių, kurios buvo pasinaudojusios plastinės chirurgijos paslaugomis.

Po konsultacijos, injekcija truko kelias minutes, o rezultatas matėsi iš karto. Šiek tiek pasikeitė veido bruožai:  vizualiai sumažėjo nosis, kadangi padidėjus apatinei veido daliai, „palengvėjo” vidurinioji. Galutinis vaizdas išryškėjo po kelių dienų, nuslūgus patinimui.

13321159_10205025471591553_572686702_o

Vaizdas džiugina, kadangi dera du tikslai: lūpos paputlėjo proporcingai, tačiau  natūralus vaizdas išliko. Po injekcijos atrodau netgi natūraliau nei prieš tai, nes nebėra poreikio naudoti tiek lūpų makiažo priemonių – lūpos dabar ir taip išraiškingos.

Šiuo metu nuo injekcijos praėjo 4 mėnesiai, o  lūpos tokios kaip ir pirmą savaitę. Rezultato trukmė kiekvienu atveju skirtinga – nuo pusmečio iki metų. Kadangi naudojama medžiaga yra natūraliai randama kūne, per laiką jos perteklius kurioj nors vietoje yra suskaidomas, todėl lūpos tampa tokios, kokios buvusios iki injekcijos. Taigi pabandyti nėra baisu, kadangi rezultatas yra laikinas.

Konsultacijos metu gydytojas buvo linkęs pradėti nuo minimalaus hialurono kiekio, išvengiant per drastiško rezultato. Tai pasiteisino, nes rezultatas mane sužavėjo, o prie natūralios lūpų apimties grįžti nebesinori. Procedūrą išnykus poveikiui planuoju kartoti, nes sau neabejotinai labiau patinku „po” versijoje.

13342062_10205025471551552_1944432040_n

Raukšlių mažinimą botulino toksino injekcijomis atlikau po keletos metų. Apie tai detaliai pasakoju savo video vloge: https://www.youtube.com/watch?v=qLMZi3l78zQ&t=969s 

Dėkojame Indrei už pasidalinimą savo istorija.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai