Greitas būdas pamiršti apie veido deformaciją

Jeigu maišeliai po akimis atsiranda ne tik po bemiegės nakties ar linksmybių iki ryto, bet ir po stipraus, visaverčio miego – laikas konsultuotis su plastikos chirurgais.

Kodėl atsiranda patinimai, kaip atliekama operacija, pasakoja respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbantys plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas.

Maišeliai po akimis atsiranda dažniausiai tada, kai susilpnėja riebalinius audinius laikančios jungtys. Tokie odos patinimai ir išvaržos geriausiai pastebimi ryte ir vakare, mat riebalai puikiai sugeria išgertus skysčius.

vokai3

 

Europinės išvaizdos moterys su tokia problema dažniausiai susiduria su amžiumi: po 22-ojo gimtadienio riebalus laikantys junginiai po truputį silpnėja ir riebaliniai patinimai iš karto tampa pastebimi po plona akių vokų oda.

Beje, azijietiškos išvaizdos dailiosios lyties atstovių jungtys yra silpnos nuo gimimo, todėl didžiuliai patinimai, maišeliai susidaro dar paauglystėje. Tuo tarpu europiečiai vyrai su galimu maišelių po akimis atsiradimu susiduria tik įžengus į 4-ąjį gyvenimo dešimtmetį.

Blefaroplastines operacijas dažnai atliekamos vadovaujančias pareigas užimantiems solidiems verslininkams, kurie nesijaučia komfortiškai turėdami maišus po akimis, kuriuos aplinkiniai įprastai sieja su –žalingu potraukiu alkoholiui.

Plastikos chirurgai sako, kad apatinių ir viršutinių vokų plastinių operacijų metodai skiriasi. Pavyzdžiui, apatinius vokus galima operacija uždaru ir atviru būdu.

Pirmuoju atveju apatinis vokas atitraukiamas, jungtis atskiriama ir iš vidaus daromas mažytis pjūvis riebalinių audinių pertekliui pašalinti. Po operacijos jungtis priauga prie akies raumens, susiformuoja tvirtas randinis karkasas, sustiprinantis sujungimą 5-6 kartus. Šis metodas ypač tinka, kai pacientai turi didelius maišelius, bet nėra gilių raukšlių.

Atviru būdu atliekamos apatinių vokų plastinės operacijos metu pašalinamas odos perteklius ir pernelyg išsitempęs raumeninis audinys. Šiuo atveju pjūviai, kurie praktiškai nematomi, daromi po blakstienomis.

Viršutinių akių vokų operacija atliekama tik atviruoju būdu, o pjūviai daromi voko raukšlėje. Po operacijos apie išvaržas akių zonoje pacientai pamiršta mažiausiai 15-ai metų, o atliktų chirurginių manipuliacijų pasekmės greitai išnyksta.

Renkantis plastikos chirurgą, svarbu pasitikėti jo profesionalumu ir patirtimi, susirinkti reikiamą informaciją iš pažįstamų, asmeninės konsultacijos metu paprašyti specialistų atliktų operacijų rezultatus, užfiksuotus nuotraukose.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje viršutinių vokų korekcija kainuoja 1500-2000 Lt (434,43 – 579,24 Eur) apatinių vokų – 2500-3000 Lt (724-868,86 Eur), kompleksinė viršutinių ir apatinių vokų korekcija – 3500-4000 Lt (1013,67 – 1158,48 Eur), apatinių vokų riebalinių liaukų išvaržų šalinimas – 1500-2000 Lt (434,43 – 579,24 Eur).

 

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai