Vytautas Jankūnas: Kaip atjauninti veidą ir kaklą?

veidas-200x200

 

 

 

Veidas ir kaklas – labiausiai matomos kūno dalys, tad nenuostabu, jog plastikos chirurgams gana dažnai tenka atsakinėti į klausimus apie jų korekcijas.

 

Veido ir kaklo odos būklės suprastėjimą nulemia amžius, taip pat – genetika. Pasikeitimus sunku paslėpti, jie aiškiai matomi – dažniausiai tai audinių perteklius apatinėje veido dalyje. Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas sako, kad konsultacijų metu jam tenka nuolat kalbėtis apie šią problemą. Odos perteklius įtakoja raukšlių nosies ir lūpų zonoje atsiradimą, audiniai sukrenta vienas sluoksniais, tad veidas atrodo niūrus bei suglebęs.

 

Kaklas – kūno dalis, išduodanti tikrą biologinį amžių, tad jo zonoje išryškėjusios raukšlės bei nukarusi oda atskleidžia net ir kruopščiai slepiamą nesustabdomą laiko poveikį kūnui. Tiesa, šie požymiai kartais atsiranda ne tik nuo amžiaus, bet ir kitų priežasčių – pavyzdžiui, staigiai krentant kūno svoriui.

 

Nesvarbu, kokia problemos priežastis bebūtų, yra būdų jai pašalinti, sako plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas. Jis rekomenduoja platizmoplastiką, smakro, kaklo lipoksaciją  ir apatinės veido dalies blefaroplastiką.

 

veidas2

Norintiems atkurti aiškesnius ir apibrėžtėsnius kontūrus viršutinėje kaklo zonoje bei suformuoti aiškesnį kaklo-smakro kampą reikėtų rinktis platizmoplastiką – tai geriausias būdas siekiant šių rezultatų. Operacijos metu atliekami keli pjūviai smakro raukšlėje, priklausomai nuo metodo (lateralinis ar medialinis) poodinis kaklo raumuo patempiamas link išorės arba centro.

 

Apatinių akių vokų operacija, kitaip apatinės veido dalies blefaroplastika patartina tiems pacientams, kuriems nustatomos gilios raukšlės ir riebalinių audinių sankaupos šioje zonoje, ši plastinės chirurgijos operacija padeda pašalinti „maišelius“ ir mėlynes po akimis. Atlikus operaciją jos ženklų nelieka, odos pertekliui pašalinti reikalingi pjūviai atliekami natūraliose raukšlėse, pavyzdžiui, po blakstienų linija, tad randų nesimato.

 

Norint atsikratyti riebalinių audinių pertekliaus kaklo srityje patariama atlikti smakro zonos lipoksaciją. Tai plastinės operacija, kurios metu atliekami trys nedideli dūria po smakru ir ausų speneliais, specialia, elektrolitų tirpalo pagrindu sukurta medžiaga įvedama į riebalinius audinius, kurie po to pašalinami.

 

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai