Apie gyvenimą po krūtinės didinimo operacijos: „Tiesia nugara einu į gyvenimą mylėti savęs.“

„Moteriai pasitikėjimas savimi yra visą ko pamatas, be meilės sau nei šeima, nei karjera, nei visuomenės požiūris, nei kiti gyvenimo aspektai nebus tokie pilnaverčiai.“ – sako moteris, prieš pusantrų metų pasiryžusi atlikti krūtinės didinimo operaciją. Atvirame pokalbyje ji pasakoja apie tai, kaip ryžosi operacijai, ką išgyveno ir kaip jaučiasi šiandien.

-Kodėl ryžotės plastinei operacijai? Ar tai buvo ilgai puoselėta svajonė?

-Visą gyvenimą jaučiau kompleksą dėl mažos ir asimetriškos krūtinės. Svajonė buvo puoselėta ilgai, kol vieną dieną tariau sau, „jeigu nepajėgiu savo jėgomis mėgti savęs tokios kokia esu, plastikos chirurgas privers save tiesiog „dievinti““. Viskas pagal planą, gyvenime taip nepasitikėjau savimi, kaip pasitikiu dabar.

-Kaip Jūsų artimieji, antroji pusė reagavo į norą pasitobulinti?

-Kuriam vyrui nepatinka graži krūtinė. Vyras ne tik palaikė, bet ir paskatino priimti šį sprendimą. Šiai dienai džiaugiamės abu, nes pasitikėjimas savimi santykius pakėlė į dar aukštesnį lygmenį.

-Kokie jausmai Jus aplankė prieš pakliūnant į operacinę?

-Baimė persipynusi su nekantrumu. Niekada gyvenime nesu turėjusi jokios operacijos, tad labiau jaudinausi dėl nežinomybės ir narkozės, nei dėl pačios operacijos. Bet tuo pat metu, su nekantrumu laukiau, kada gi atsistosiu prieš veidrodį ir grožėsiuosi tuo, ką jame matau.

-Kokios mintys lankė nuo to momento, kai pabudote po narkozės?

-Velniškai norėjau miego. Miegas tą sekundę buvo aukščiau visko. Nei maistas, nei aplinka, nei krūtinė tuo metu man nerūpėjo. Praėjus nejautrai guodžiau save, kad ši agonija greit pasibaigs. Nuskausminamieji leidžiami kai tik jau galima, skausmą nuimdavo labai minimaliai, bet dėl psichologinio nusiraminimo prašydavau jų dar. Nežinau kaip kitos moterys ištveria šį laikotarpį, bet manasis buvo tikrai „ne pyragai“. Jaučiausi kaip daržovė. Šiai dienai galiu drąsiai pasakyti, kad pabūčiau ja dar kartą, vedama šio tikslo. Kai viskas praeina, nebeatrodo taip baisu.

-Kas Jūsų gyvenime po atliktos operacijos pasikeitė? Kaip dabar jaučiatės?

-Pasikeičiau ne tik išore, bet ir vidumi. Visą gyvenimą vengusi iškirpčių ir negailėdama pinigų brangioms liemenėlėms su daug „push-up“, šiai dienai nededu nieko, nesikuklindama ir su iškirptės gyliu, tiesia nugara einu į gyvenimą mylėti savęs. Jaučiuosi taip, lyg niekada gyvenime kitaip ir nebuvo.

-Jūsų nuomone, kokią įtaką plastinė chirurgija daro asmenybei, požiūriui į save, gyvenimo pilnatvei?

-Moteriai pasitikėjimas savimi yra visą ko pamatas, be meilės sau nei šeima, nei karjera, nei visuomenės požiūris, nei kiti gyvenimo aspektai nebus tokie pilnaverčiai. Jeigu keli tūkstančiai ir pora savaičių agonijos gali pakeisti požiūrį į save, tai ko mes laukiam? Imam ir darom!

-Kodėl pasirinkote plastikos chirurgą Vytautą Jankūną?

-Pirmenybę teikiau Klaipėdoje esantiems chirurgams. Pirmoji konsultacija vyko su daktaru Jankūnu, po jos kitų variantų, net nesvarsčiau. Patiko chirurgo paprastumas, nevyniojimas žodžių į vatą, paprastas paaiškinimas, kas ir kaip bus atlikta. Mano pasirinkimui įtaką darė kitų klienčių atsiliepimai, kainos ir kokybės santykis, naudojami implantai ir technika bei pati lokacija. 

Daugiau apie operaciją skaitykite: https://www.plastikoschirurgai.lt/krutu-didinimas/

Jei turite klausimų ar norite susitikti su plastikos chirurgu Dr. Vytautu Jankūnu, kviečiame registruotis konsultacijai.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai