Smakro korekcija – keli plastikos chirurgų patarimai tobulam smakrui

Smakro korekcija

Plastikos chirurgai neretai susiduria su pacientų prašymais patobulinti smakrą, ir dėl tokių prašymų jie labai nenustemba – tiek per mažas smakras, suteikiantis veidui atstumiantį efektą, tiek per didelis ar per daug į priekį išsikišęs smakras išties gadina bendrą estetinį veido vaizdą.

Šiuolaikinė plastikos chirurgija bet kuriuo iš išvardintų atvejų gali pasiūlyti sprendimą, ir ne vieną, sako Vytautas Jankūnas, uostamiestyje dirbantis plastikos chirurgas. Vienas veido kontūro koregavimo variantas – laikinas, antrasis – radikalus, jo rezultatai liks visam gyvenimui.

„Jeigu pageidaujate padidinti smakrą arba pakoreguoti jo formą, tačiau nesate tikri, koks galutinis rezultatas jus patenkintų, verta atkreipti dėmesį į užpildus – vadinamuosius filerius. Geliniai, hialurono rūgšties pagrindu pagaminti užpildai įvedami į poodinį sluoksnį. Vidutiniškai injekcijų efektas matomas iki 8 mėnesių“, – sako plastikos chirurgas.

Tokia procedūra trunka iki 30 minučių, jos kaina siekia nuo kelių šimtų eurų. O štai jei bus renkamasis antrasis variantas, garantuojantis ilgalaikį efektą, kaina sieks per tūkstantį eurų.

„Tai – smakro korekcija silikono implantais. Pacientui individualiai parenkamas reikiamos formos implantas, kuris ir tarnaus visą likusį gyvenimą. Implantas gali būti įvedamas dviem būdais: po smakru arba iš vidaus – per burnos gleivinę. Pastaruoju atveju neliks nė menkiausio išorėje matomo  randelio“, – teigia V. Jankūnas.  

Smakro korekcija

Atlikus bendrą nejautrą, procedūra trunka apie 40 minučių. O galutinis smakro implantacijos efektas bus akivaizdžiai matomas po operacijos praėjus keliems mėnesiams.

Smakrui patobulinti yra ir dar vienas variantas – lipoksacija, arba riebalų nusiurbimas, kuris iš esmės nesiskiria nuo analogiškų procedūrų pilvo ar šlaunų zonose. Priklausomai nuo to, kokią kūno dalį pacientas pageidauja sumažinti, plastikos chirurgas renkasi atitinkamą būdą poodinėms riebalų ląstelėms paveikti. Kai riebalų kiekis yra 300 gramų ir daugiau, riebalinės ląstelės išsiurbiamos per mikroskopinius pjūvius.

Plastikos chirurgo teigimu, vyresnėms nei 40 metų moterims kartu su riebalų nusiurbimu nuo smakro zonos rekomenduojama atlikti ir apatinės veido dalies patempimą. Priešingu atveju yra tikimybė, kad smakro oda suglebs ir nukars.

„Neretai moterys kreipiasi su dviguba problema – per mažas smakras ir per platus, masyvus veidas. Tokiu atveju, geriausią rezultatą pasiekiame ir atlikdami probleminių veido zonų lipoksaciją, ir įvedę implantus. Taip ne tik gražėja veido ovalas, bet ir patempiama veido oda“, – aiškina V. Jankūnas.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai