Spenelių korekcija: reta, bet reikalinga operacija

Spenelių korekcija

Kartais moterys, vertindamos informaciją, kad kolegės, draugės ar pažįstamos moterys kreipėsi į plastikos chirurgus, prieina išvados, jog dailiosios lyties atstovės tiesiog pernelyg reiklios sau, arba turi įgeidžių. Iš tikrųjų, viskas yra kitaip. Juk plastinė chirurgija padeda ne tik tobulinti natūralų grožį, bet ir koreguoti po patirtų traumų arba įgimtus defektus.
Spenelių korekcija – viena iš operacijų, kai estetiniai požymiai yra svarbesni nei į medicinos kortelę įrašytos išvados. Nūdien plastinė chirurgija pažengė taip toli, kad jos dėka galima panaikinti aibę diagnozuojamų problemų:

– Spenelių formos korekciją
– Spenelių aureolių korekciją (įprastai – jų mažinimą)
– Neteisingos spenelių padėties korekciją
– „Iškilusio“ spenelio defekto šalinimą
– „Įtraukto“ spenelio defekto šalinimą
– Nevienodų – asimetrinių spenelių plastiką.

spenelių korekcija

Kas gi skatina moteris rinktis spenelių koregavimą? Priežastimi gali tapti ne tik noras pasiekti akivaizdžių estetinių rezultatų.

Diagnozuojami spenelių defektai gali būti susiję su naujagimio maitinimu krūtimi (pavyzdžiui, kai speneliai – įdubę, tai tampa fiziškai neįmanoma).

Be to, kai kurie defektai – dažniausiai įgyti, gali sukelti dailiosios lyties atstovėms diskomfortą, tempimo pojūtį, kai kuriais atvejais sukelia net skausmą.

Psichologinis faktorius vertinamas kaip svarbus rodiklis spenelių plastinei operacijai atlikti. Juk daugelis įgimtų ar įgytų spenelių defektų (pavyzdžiui, neproporcionali padėtis) gali didinti nepasitikėjimą savimi, savo išvaizda ir sukelti problemas asmeniniame gyvenime.

Kaip atliekama operacija?

spenelių korekcija

Taikomas operacijos metu metodas priklauso nuo įvardinamų trūkumų rūšies. Pavyzdžiui, įdubusiems ar pernelyg iškilusiems speneliams koreguoti plastikos chirurgai siūlo atlikti audinių, dėl kurių susidaro įvardinti nukrypimai, rezekciją.

Koreguojant spenelių aureolių dydį, naudojamos lazerinės technologijos arba chirurginis metodas, kai plastikos chirurgas suteikia aureolėms maksimaliai teisingą formą.
Kai susiduriama su neteisingos spenelių padėties problema, asimetrija pašalinama atliekant audinių patempimą.

Spenelių koregavimo plastinės operacijos atliekamos taikant vietinę nejautą, kai operacija derinama su kita procedūra – pavyzdžiui, krūtų didinimu, taikoma bendroji nejautra.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje krūtų spenelių plastika (įtrauktų spenelių korekcija, atkūrimas, mažinimas) kainuoja 435-580 Eur (1500-2000 Lt).

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai