Kūno linijų gražinimui – naujovė

Riebalų nusiurbimas

Riebalų nusiurbimas – tai kūno skulptūra. Nors žodžiai sukuria skirtingus vaizdinius – esmė lieka ta pati. Riebalų nusiurbimas nuo pilvo tai vienintelis būdas pakoreguoti kūno formas. Svarbu nepainioti šios operacijos su svorio mažinimu – tam skirtas sportas.

Dr. Vytautas Jankūnas turi puikių žinių, planuojantiems pagrąžinti kūno linijas. Nuo šiol riebalų nusiurbimo operacija bus daug lengvesnė. Įsigytas naujas vibro riebalų atsiurbimo aparatas „Euromi Lipomatic Eva sp“. „Su vibro aparatu atlikti riebalų nusiurbimo procedūrą žymiai lengviau” – sako plastikos chirurgas.

Pagrindinė šio aparato savybė ta, kad operacijos metu į riebalinį sluoksnį įvesta kaniulė vibruoja žemo dažnio virpesiais, kaniulė juda pirmyn, atgal ir aplink savo ašį. Kaniulė lengvai, netraumuodama audinių slysta pro riebalinį audinį, o vibruojantys jos virpesiai atskiria riebalinį audinį nuo kitų audinių, o siurblys lengvai juos pašalina. Operacijos metu pasišalinama mažiau kraujo. Taip pat mažiau pažeidžiamos kraujagyslės, nesuardomos poodinės struktūros. Po procedūros oda gražiai susitraukia, priglunda, greičiau sugyja.

„Euromi Lipomatic Eva sp“ prietaiso naudojimo rezultatai išties fenomenalūs:

riebalų nusiurbimas

riebalų nusiurbimas

a

riebalų nusiurbimas

 

Klinikinių tyrimų metu įrodyta „Euromi Lipomatic Eva sp“ nauda:

  • Prietaiso sistema užtikrina 2-5 kartus geresnę ląstelių regeneraciją negu bet kuri kita riebalų atsiurbimo technologija ar technika.
  • Prietaisas nekaista kaip lazerio spindulys ar ultragarsas, tad nekelia nudegimų pavojaus.
  • Nutaciniai judesiai suteikia geresnius rezultatus negu audinyje „tunelius” sukurianti technika.
  • Nutaciniai judesiai įdedant labai mažai pastangų leidžia atlikti visas riebalų atsiurbimo operacijų rūšis. Kadangi lieka daugiau nepažeisto jungiamojo audinio, pacientas gyja greičiau, odos susitraukia taip pat greit ar net greičiau lyginant su operacijomis, kurių metu naudojami lazeriai ar ultragarsas.
  • Prietaisas išsaugo nuo 2 iki 5 kartų daugiau regeneruojančių ląstelių lyginant su kitomis technologijomis.

Visa informacija bei atsakymai į rūpimus klausimus apie šią procedūra bus suteikta tel. +370 687 175 53, arba el. paštu: jankunas@plastikoschirurgai.lt.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai