Įtraukti speneliai – kas dešimtos moters problema

Įtraukti speneliai

Remiantis įvairiais šaltiniais, kas dešimtos moters bent vienas iš spenelių yra įdubęs. Tačiau ši problema retai aptarinėjama su draugais, pažįstamais ar medikais. Populiaresnė tema – krūtų dydis.
Įtrauktų spenelių problema susijusi su anatominėmis pieno liaukų ypatybėmis. Išskiriami keli spenelių įdubimo laipsniai:

– Kai speneliai laikinai įdubę ir iškyla liečiant ar dėl šalčio poveikio. Pieno latakai, kaip taisyklė, šiuo atveju būna nepažeisti ir maitinimas krūtimi galimas.

– Kai speneliai stipriai invertuoti, jie retai iškyla į paviršių. Vienoms moterims ir su tokiais speneliais sėkmingai pavyksta maitinti kūdikius krūtine, kitoms spenelių įdubimas trukdo atlikti šią motinišką funkciją.

įtraukti speneliai

– Kai būna įtraukti speneliai ir niekada nepasirodo. Pieno liaukos dažnai būna susiaurėjusios ir maitinimas krūtimi neįmanomas.

Maža to, daugelis moterų tapatina spenelius su krūtų grožiu, suteikiančiu seksualumo ir išskirtinio patrauklumo moteriškai išvaizdai.

Kai būna įtraukti speneliai, dailiosios lyties atstoves gali kamuoti kompleksai. Juolab kad ši problema yra ne tik estetinio, bet ir fiziologinio pobūdžio, kai kūdikiai negali užčiuopti spenelį, nepakankamai žindžia, dėl to mažėja ir laktacija.

Įdubusių spenelių problemą galima bandyti pašalinti neoperaciniu būdu, naudojant specialius vakuuminius antgalius, keičiančius spenelių formą. Tačiau šis metodas dažnai neduoda laukiamų rezultatų.

įtraukti speneliai prieš ir po

Chirurginis metodas – tai pieno liaukų sankirta, kuri skatina spenelius iškyla. Kitas būdas – ties aureolės pagrindu atliekamas pjūvis, perkertami jungiamieji audiniai, įtakojantys spenelių įdubimą, o pieno liaukos neliečiamos. Šis būdas labiau tinka tais atvejais, kai spenelių įdubimas nėra itin didelis.

Mikropigmentacinis metodas padeda koreguoti spenelio, aureolės ir spenelio kontūrų išvaizdą.

Jums taip pat gali būti reikalinga spenelių plastinė operacija, jeigu:
1) Jūsų speneliai – asimetriški. Aiškiai matoma asimetrija gali atsirasti dėl natūralaus senėjimo, kai keičiasi krūtų forma ir spenelių padėtis.

2) Jūsų speneliai – persisukę: pastebimas spenelių audinių trūkumas.

3) Jūsų speneliai – padidėję: pastebimas spenelių audinių perteklius, dėl ko speneliai atrodo pernelyg dideli.

Spenelių formos koregavimo operacijos atliekamos su bendra arba vietine nejautra, operacijos trukmė – apie vieną valandą. Tokios operacijos dažnai derinamos su krūtų pakėlimo arba mažinimo procedūromis. Po operacijos moteris gali jau kitą dieną iš ligoninės grįžti namo.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai