Veido patempimas „Face Lift“ dėka – 10 metų jaunesni

Veido patempimas

Veido ir kaklo procedūros, žinomos kaip veido patempimas, veido „liftingas”, „Face lift“ – paklausiausios kosmetinės operacijos, padedančios pasiekti puikų jauninantį efektą apatinėje veido dalyje.


Po tokių operacijų pacientai džiaugiasi aiškiu apatinio žandikaulio kontūru, gražiu veido ovalu, atsikrato vadinamojo antro smakro ir  kabančių žandų,  sumažėja mimikos raukšlės ties nosimi ir lūpomis. Sykiu žmonės nepraranda individualumo – pacientai išlieka savimi, tiesiog atrodo gerokai jauniau, labiau savimi besirūpinantys ir „prižiūrėti“.

„Face Lift“ dėka pasiekiamas atjaunėjimo efektas trunka iki 12 metų, šis metodas iš esmės yra toks vienintelis, nes jokios kosmetinės procedūros grožio salonuose negali garantuoti tokio pat puikaus rezultato.

veido patempimas - feisliftingas

„Face Lift“ operacijos metu įprastai atliekami du veiksmai: poodinio raumens ir kitų poodinių audinių patempimas ir odos patempimas su jos pertekliaus pašalinimu.  Esant suglebusiai kaklo odai ir susidarius po kaklu giliai odos raukšlei, gali būti atliekama papildoma operacija po smakru, kurios metu sujungiami poodinių raumenų kraštai.

„Feisliftingo“ operacijos gali būti atliekamos ir jaunystėje, ir brandžiame amžiuje. Dažniausiai dėl šių procedūrų į plastikos chirurga Vytautą Jankūną, dirbanti Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, kreipiasi 40-55 metų moterys, rečiau – ir vyrai, po operacijos iš veido atrodantys ne vyresni kaip 30-35 metų.

Renkantis plastikos chirurgą, svarbu atsižvelgti ne tik į jo techninius gebėjimus ir patirtį, bet ir pasidomėti, ar sutampa paciento ir specialisto požiūris ir veido suvokimo dizainas.  Juk veido ir kaklo kontūrai kiekvieną kartą formuojami individualiai, o į jaunystę sugrąžina mimika.

veido patempimas - pries ir po

„Po kokybiškai atlikto „feisliftingo“ veidas turi atrodyti ne kaip „operuotas“, o natūraliai atjaunėjęs ir nepraradęs individualumo“,- pabrėžia plastikos chirurgas V. Jankūnas.

Šios kosmetinės operacijos atliekamos su bendra nejautra, jų trukmė – apie 3-4 valandas. Plastikos chirurgai pradeda operaciją nuo pjūviu ties plaukuota galvos zona ir leidžiasi žemiau ties ausies kriaukle, todėl centrinė būsimojo randelio vieta atsiduria ausies viduje ir aplinkiniams yra nematoma. Po to pjūvis tęsiamas už ausies kriauklės ir užsibaigia taip pat plaukų augimo zonos ribose.

Pooperacinis periodas stacionare trunka iki 3 parų. Reabilitacinio laikotarpio trukmė – 2-3 savaitės, kai visiškai dingsta tynimas ir mėlynės.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai