Vyriško grožio kultas: renkamės nosies, smakro ir pilvo operacijas

Pasaulyje įvyko aksominė revoliucija. Kodėl aksominė? Todėl, kad perversmas įvyko nepastebimai, kai vyrų, besirūpinančių savo išvaizda, skaičius ėmė sparčiai didėti Europoje ir Amerikoje.

Vyrai aktyviai įsilieja į grožio industriją, todėl nūdien sporto klubuose, soliariumuose, grožio salonuose lankytojai vis rečiau skirstomi į vyrus ir moteris. Sveiką gyvenimo būdą propaguojantys ir savo išvaizda besirūpinantys vyrai dažniau ėmė kreiptis ir į plastikos chirurgus.

vyru plastika

Nūdien vyrai sudaro apie 20 procentų plastikos chirurgų pacientų. Ir tai nėra tik pramogų pasaulio atstovai – aktoriai ar dainininkai, kuriems dėl savo statuso tiesiog privalu visada atrodyti puikiai. Net buvęs Italijos ministras pirmininkas Silvijo Berluskonis viešai pareiškė, kad jam atliktas veido odos patempimas. Kas gi lieka paprastiems mirtingiesiems? Teisingai – kuklintis ir gėdintis nebėra ko.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbantys plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas sako, kad panašios tendencijos lėtai, bet kryptingai įgauna pagreitį ir Lietuvoje. Jeigu anksčiau tikru vyru galėjo vadintis netvarkingas brutalus vaikinas, trumpai kirptais plaukais, mokantis keiktis, nūdien vyrai – kitokie.

vyru grozio kultas

„Atsirado vakarietiškai, moderniai mąstančių vyrų grupė. Jie nori gerai atrodyti, gerai rengtis ir prisižiūrėti. Anksčiau tai buvo laikoma moteriška privilegija. Dabar vyrai patys galvoja apie save, rūpinasi savimi. Jie atsikratė senų įpročių, nebesididžiuoja „alaus pilvais“, rūpinasi savo sveikata, išvaizda – vaikšto į sporto klubus, patiki savo plaukų, odos priežiūrą specialistams ir vieni kitiems rekomenduoja plastikos chirurgus“,- pasakoja Klaipėdos medikai.

Didžiausią dėmesį vyrai kreipia į savo pilvo ir smakro būklę. Plastikos chirurgų pagalbos prireikia politikams, verslininkams ir tiesiog savimi besirūpinantiems ir į 4-5-ąjį dešimtmetį įžengusiems šiuolaikiniams vyrams, kuriuos erzina dvigubas smakras ir didelis pilvas. Tokiu atveju dvigubo smakro atsikratoma atliekant riebalų nusiurbimą – lipoksaciją ir smakro patempimą.

lyciu skirtumai

„Jeigu vyrų smakro operacijos iš esmės nesiskiria nuo moterų, tai pilvo sienos plastikai atlikti naudojama visai kita technologija. Dėl anatominės sandaros moterų pilvas turi būti apvalios formos, o vyrų – kaip šokolado plytelė. Maža to, ant pilvo gali būti sukuriami dirbtiniai „kvadratėliai“, simuliuojantys tikruosius raumenis“,- pasakoja plastikos chirurgas V. Jankūnas.

Kita paklausi tarp vyrų plastinė operacija – blefaroplastika (vokų plastika). Vyrai pageidauja atsikratyti vadinamųjų „maišų“ paakiuose ir gerai atrodyti.

„Jeigu moterys kreipiasi į plastikos chirurgus, norėdamos geriau ir jauniau atrodyti, vyrai, nevartojantys alkoholio, bet atrodantys kaip daug pakeliantys, nori sugrąžinti savo akims sveiką žvilgsnį“,- priduria V. Jankūnas.

Populiariausia veido dalis, kurią vyrai nori tobulinti – tai nosis. Šiuo atveju vyrams rūpi ne estetinis klausimas, o dažniausiai muštynių, traumų metu įvykusios deformacijos, atsiradusios kvėpavimo problemos. Tad vyrams rinoplastika – ne išvaizdos gerinimas, o viso labo – sveikatinimosi procedūra.
Sužinoti plastinių operacijų kainas ar registruotis konsultacijai pas plastikos chirurga Vytauta Jankūna galite čia: http://www.plastikoschirurgai.lt/kainos

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai