Geriausią skruostikaulio korekcijos būdą parinks specialistas

skruostikaulio korekcija-260x162

Idealios veido proporcijos – daugelio svajonė, deja, motina gamta ne visiems jas suteikė. Tačiau svajonę realybe paversti šiandien galima pasinaudojus kosmetinėmis priemonėmis ar plastikos chirurgo paslaugomis.

Veido kontūrus formuojantiems kaukolės kaulams įtakos turi ne tik genai, jų forma gali neteisingai išsivystyti paauglystės metais, pakisti dėl traumų, skruostikauliai žemyn leidžiasi plokščio veido įspūdį sudaro didėjant žmogaus amžiui.

Tai – toli nuo idealiomis laikomų formų: moteriško grožio etalonu laikomas veidas išsiskiria aukštais skruostikauliais ir šiek tiek į priekį išsikišiu smakru, o vyriško grožio klasika – tai ryškūs skruostikauliai su aiškiai matomu reljefu.

Tiesa, priklausomai nuo laikotarpio, idealaus veido forma gali kisti.

Dėl to skruostikaulių formos korecijos gali būti įvairios, pradedant jų mažinimu arba didinimu, keičiant jų formą ar galiausiai formuojant patrauklų kontūrą – šiuolaikinės priemonės leidžia išpildyti įvairiausius pacientų norus.

skruostikaulio korekcijos-260x173

Korekcijų dažniausiai prireikia tiems, kurių skruostikauliai nepakankamai išsivystę nuo gimimo, veido traumas patyrusiems žmonėms, bei brandaus amžiaus pacientai, kurių veido formas pakeitė bėgantys metai. Kartais minėtas problemas galima paslėpti meistriškai makiažą ar šukuoseną, tačiau šios priemonės – trumpalaikės.

Tuo tarpu norintiems ilgalaikio ir nuolatinio efekto patariam rinktis plastikos chirurgo paslaugas ir koreguoti skruostikaulį. Išskiriami trys pagrindiniai korekcijų būdai.

  1. Kontūrinė plastika. Pakankamai greita ir reabilitacijos nereikalaujanti procedūra, kurios metu giliai po oda įvedami hialurono rūgšties pagrindu sukurti aukšto tankio užpildai, padidinantys skruostikaulius nechirurginiu būdu, o atliekant vos kelias injekcijas. Užpildai ne tik padidina skruostikaulius, bet ir juos pakelia, suteikia apimties.  Šis būdas tinka bet kokio amžiaus pacientams, nepalieka randų, vienodai efektyvi ir moterims, ir vyrams. Priklausomai nuo įvesto preparato rūšies, efektas garantuojamas 6-24 mėnesiams, po šios procedūros labai svarbu laikytis specialistų rekomendacijų: kurį laiką vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti soliariumuose.
  1. Lipofilingas. Šiuo atveju veido formų modeliavimui naudojami paciento riebalai, paimami iš pilvo, sėdmenų, šlaunų zonų, prieš įvedant riebalinės ląstelės išvalomos specialiu būdu. Procedūra trunka apie valandą, geriausias efektas išryškėja po 1-3 mėnesių ir išlieka iki 3 metų. Po procedūros nelieka randų, nereikia papildomos reabilitacijos. Šis būdas dažnai naudojamas kartu su kitomis jauninančiomis plastinėmis veido operacijomis.
  2. Implantacija. Tai chirurginis skruostikaulių koregavimo būdas, kuris rekomenduojamas tuo atveju, kai pacientai pageidauja radikalių išvaizdos pokyčių, pavyzdžiui, po patiurtų veido traumų, kaulų deformacijos. Būtina žinoti tai, kad implantavimas neatliekamas tik žmonėms, sulaukusiems 23-25 metų, kai  kaulų sistema yra visiškai susiformavusi.

Implantavimui reikia ruoštis iki 10 dienų, per kurias atliekami visi reikalingi medicininiai tyrimai bei išmatavimai, pagal kurių duomenis gaminami individualūs implantai. Operacija trunka apie valandą, jos metu burnos zonoje atliekami pjūviai, o jeigu ši procedūra derinama su veido patempimu, tai pjūvių prireikia ir ties ausų kriauklėmis.

Prireikus mažinti per didelius ir per sunkius skruostikaulius, jų koregavimo būdas gali skirtis: lipoksacijos būdu lengvai pašalinamos didelės riebalų sankaupos, chirurgo skalpelio prireiks šalinant „bišo“ gumulais vadinamus specifinius darinius.

Abi procedūros gana nesudėtingos ir neskausmingos.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai