Top-5: populiariausios plastinės operacijos

Krūtų didinimas – paklausiausia plastinės chirurgijos procedūra.  Penketuką (Populiariausios plastinės operacijos) sudariusi  Amerikos plastikos chirurgų bendruomenė pabrėžia, kad už Atlanto vyraujančios tendencijos iš esmės atspindi ir situaciją visame pasaulyje.

otoplastika

5  vieta. Otoplastika: kasmet ausų kaušelius nusprendžia koreguoti 9 procentais daugiau žmonių nei ankstesniais metais. Tokiu būdu šalinamos ausų kriauklių traumos arba koreguojamos atlėpusios ausys.

4 vieta. Ritidektomija: vien tik JAV ši plastinės chirurgijos procedūros kasmet atliekamos apie 100 tūkstančių pacientų.  Tai vienos sudėtingiausių ir efektyviausių procedūrų senėjimo požymiams veide koreguoti. Plastikos chirurgai gali pakelti kaktos liniją ar kitus audinius, pašalinti odos perteklių.

abdominoplastika

3 vieta. Abdominoplastika (Pilvo sienos plastika): šių plastinių operacijų populiarumas lėtai, bet kryptingai didėja. Pilvo plastiką dažniausiai renkasi moterys, po nėštumo norinčios atsikratyti odos audinio pertekliaus.

2 vieta. Rinoplastika: nosies formos korekcijos populiarumą lemia tai, kad būtent keičiant ar koreguojant nosies formą bei dydį galima pasiekti idealesnių veido proporcijų, pagerinti kvėpavimo takų funkcionalumą.

krūtų didinimas

1 vieta. Mamoplastika: kasmet šių plastinės chirurgijos procedūrų atliekama 2-3 procentais daugiau nei ankstesniais metais. Nuolat didėjančią paklausą lemia dailiosios lyties atstovių suvokimas, kad padidinta krūtinė netrukdo sėkmingai maitinti kūdikį ir nesukelia problemų nėštumo metu. Be to, ryžtis krūtų didinimui merginas ir moteris skatina patobulintos procedūros, kai po plastinės operacijos randai yra iš esmės nepastebimi.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai