Smakro korekcija konkuruoja su krūtų didinimo operacijomis

Smakro korekcija

Skirtingose pasaulio šalyse fiksuojama sparčiai didėjanti mentoplastikos (smakro korekcija) – smakro implantavimo paklausa. Šios plastinės operacijos populiarumas auga taip greitai, kad primena prieš 15 metų prasidėjusių krūtų didinimo bumą.

Jeigu anksčiau smakras buvo laikomas vienu iš žmogaus charakterį atskleidžiančių rodiklių, nūdien pripažįstama, kad ši veido dalis pirmiausia išduoda žmogaus biologinį amžių.  Bėgant metams oda praranda elastingumą, susidaro riebaliniai sluoksniai, skatinantys dvigubo smakro atsiradimą. Šiuos pokyčius ypač pastebi žmonės, dažnai dalykiniais ar asmeniniais tikslais besinaudojantys vaizdo konferencijų paslauga.

smakro korekcija

Jauninantį efektą sukuriantys  ir idealiai formą koreguojantys smakro implantai , priklausomai nuo to, ar plastinės operacijos metu naudojami paciento riebaliniai audiniai, silikonas, ar kitos medžiagos,  gali būti trumpalaikiai ar ilgalaikiai.

Įprastai mentoplastika (smakro korekcija) rekomenduojama asmenims,  kurių veidas dėl neteisingo smakro formos yra asimetriškas.  Taip pat žmonėms, kurie turi didelį ar vadinamąjį „sunkų“ smakrą, įgimtus ar po traumų įgytus smakro defektus, dvigubą smakrą.
Mentoplastikos operacijos trunka apie vieną valandą.  Kai smakras mažinamas,  atliekama plastinė kaulų transformacija.  Formos korekcijai naudojami įvairūs implantai. Smakro didinimui atliekama osteotomija arba taip pat naudojami  perforuoti arba neperforuoti implantai. Dvigubam smakrui pašalinti į pagalbą pasitelkiama lipoksacija – riebalų nusiurbimas, po to raumenys ir oda po smakru įtempiami, odos perteklius pašalinamas.

smakro korekcija

„Po operacijos pacientai išleidžiami namo,  mūsų klinikoje kelias savaites reikia lankytis tik tam, kad būtų pakeisti tvarsčiai“,- aiškino Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbantis plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas.  Jo kolega Vytautas Jankūnas pridūrė, kad praėjus 14 dienų po operacijos pacientai gali grįžti prie įprasto gyvenimo būdo, o smakro korekcijos būdu pasiektas efektas iš esmės gali būti matomas ir vertinamas praėjus 90 dienų po operacijos.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai