Rinoplastika atjaunina veidą net keleriais metais

Rinoplastika

Nosis – itin svarbus kūno organas. Suprantama, pagrindinė jo funkcija – užtikrinti galimybę žmogui kvėpuoti, užuosti, nosis filtruojantis orą, tačiau ji turi ir svarbią estetinę prasmę. Ir jeigu paauglystėje ar ankstyvojoje jaunystėje didelė, stambi nosis įprastai nekrenta į akis arba suteikia veidui savotiško išskirtinumo, metams bėgant tampa kone pagrindine veido detale, užgožiančia akis ir žavią šypseną.

„Gyvenimui bėgant žmonių nosys yra linkusios nusileisti, didėti, praranda savo aiškius kontūrus. Todėl pirmoji procedūra, siekiant jauninančio efekto, dažniausiai ir tampa rinoplastika“, – sako plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas.

Anot jo, nosies plastinė operacija jaunina veidą keleriais metais. Efektas pasiekiamas atlikus net minimalius nosies formos pokyčius. Tą įrodė ir vienas eksperimentas, kurio metu savanoriams rodytos pacientų nuotraukos iki nosies plastinės operacijos ir praėjus metams po jos. Paaiškėjo, jog pacientai po operacijų atrodė 1,5-2 metais jaunesni.

Rinoplastika

Pažymima, kad po rinoplastikos žmogaus veido bruožai įprastai yra harmoningesni, pacientai jaučia teigiamas emocijas, kurios taip pat turi jauninamąjį efektą. Žinoma, šis reiškinys yra aktualesnis žmonėms, kurie ieško estetinių sprendimų, tuo tarpu traumas patyrusiems žmonėms svarbiausia yra nosies funkcijų atstatymas.

Tiesa, žmonės, norintys pakoreguoti savo išvaizdą pasitelkę į pagalbą rinoplastiką, dar dažnai tiksliai nesuvokia, kas tai yra ir klaidingai įsivaizduoja, jog nosį sumažinti įmanoma lazerio ar kokių nors kitų spindulių dėka.

rinoplastika

„Nosies formai koreguoti yra sukurti du metodai. Pirmasis – klasikinė rinoplastika, kuomet uždaru arba atviru būdu atliekant plastinę operaciją. Antrasis – tai kontūrinė rinoplastika, kai nosies forma koreguojama be operacijos, naudojant natūralias biogelines medžiagas“, – aiškina V. Jankūnas.

Neretai, jeigu nėra fiziologinių problemų, atliekant rinoplastiką apsiribojama tik korekcine procedūra, kuomet keičiama nosies galiuko projekcija. Tokia operacija netrunka nė valandos, ir po 5-7 dienų pacientas gali sugrįžti prie savo įprasto gyvenimo būdo.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai