Pilvo plastika: kai erzina kabantis pilvas

Nukaręs pilvas – tikrai nėra patrauklus vaizdas žmogaus akiai. Būdų pakoreguoti riebalų sankaupas pilvo srityje yra ne vienas: sportas, sureguliuota mityba, įvairios dietos ir kita.
Chirurginį sprendimo būdą – pilvo plastiką žmonės dažniausiai renkasi, kai nė vienas iš minėtų sprendimo būdų – nepadeda. Pilvo plastikos procedūros metu – sutvarkomas kabantis pilvas, pašalinant perteklines riebalų sankaupas.

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas  kiekvienu atveju, konsultacijos metu, įvertina esamą situaciją ir nusako galimus rezultatus po pilvo sienos plastikos operacijos.

Kartais kabančio pilvo efektas susidaro dėl viršsvorio, todėl pasitarus su gydytoju randamas tinkamiausias sprendimas. Gydytojas gali rekomenduoti numesti porą kilogramų,  tam, kad būtų palengvinta pilvo plastikos operacija bei būtų užtikrintas rezultatų ilgaamžiškumas.

Pilvo sienos plastika

Operacija trunka nuo 2 iki 4 valandų, priklausomai nuo konkrečios situacijos, kadangi vieniems pacientams tenka šalinti daugiau odos, kitiems kur kas mažiau ar yra kitų svarių priežasčių operacijai užtrukti. Planuojamą operacijos trukmę, plastikos chirurgas praneša konsultacijos metu, įvertinęs konkrečią situaciją.

1a1  1a2

Taip pat konsultacijos metu yra atsakomi visi pacientui iškilę klausimai. Tikslus žinojimas leidžia psichologiškai ramiau jaustis prieš artėjančia korekciją.

Po operacijos teks kurį laika atidžiau save prižiūrėti

Po operacijos klinikoje reikia praleisti iki poros dienų, tačiau būnant  profesionalų priežiūroje didelio diskomforto nė vienas pacientas  nejaučia.
Be abejonės, po operacijos,  iš karto stoti ir bėgti maratoną – prasta idėja. Po operacijos, kuomet pacientas grįžta namo, pirmąją savaitę reikėtų pailsėti. Po 1-2 savaičių dėvint specialų korsetą galima grįžti į darbą (jei tai nėra ypač sunkus fizinis darbas), o po mėnesio galima pradėti ir sportuoti. Iš karto sunkių pratimų nederėtų rinktis, bet palaipsniui didinant krūvį galima grįžti į įprastą sporto režimą.

Galutinis operacijos rezultatas išryškėja ne iš karto. Tam gali prireikti ir 4 mėnesių, tačiau palaukti verta: rezultatai džiugina kiekvieną.

Pilvo plastikos kaina

Pilvo plastikos kainanuo 1000 eur. Priklausomai nuo esamos fizinės padėties ir norimo pasiekti rezultato, plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas tikslią kainą pasako konsultacijos metu.

Pilvo sienos plastikos procedūrų, kasmet atliekama tikrai nemažai. Jų metu sukuriama jaunesnės odos, jaunesnio kūno išvaizda. Pilvo plastika, kaip ir kitos plastinės chirurgijos procedūros, yra  kiekvieno žmogaus pasirinkimas.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai