Per šventes dovanokite grožį

 

Kalėdinis laikotarpis tampa tikru galvos skausmu, kai nežinai, kuo nustebinti savo artimą žmogų. Išvaizdos tobulinimo procedūros pasaulyje jau gerą dešimtmetį sparčiai populiarėjanti dovana.

Plastikos chirurgas Dr. Vytautas Jankūnas vienas iš daugelio specialistų Lietuvoje, prieš šventes siūlantis įsigyti tokio pobūdžio dovanų kuponus.

„Žmonių suvokimas apie plastinę chirurgiją keičiasi. Lietuviai tampa atviresni naujovėms ir suvokia, jog sportas ir net brangiausi kremai iš tiesų nėra pajėgūs išspręsti visų žmogaus fizinių problemų. Veido ir kūno tobulinimo procedūras sau ar savo artimiesiems, kaip kalėdinę dovaną, kasmet renkasi vis daugiau žmonių. Raukšlių mažinimo procedūros botulino toksino arba hialiurono rūgšties injekcijomis vienos populiariausių“ – pasakoja plastikos chirurgas.

Norintys pradžiuginti savo artimuosius plastikos chirurgo Dr. Vytauto Jankūno dovanų kuponais, susisiekite tel. +370 687 175 53, arba el. paštu: jankunas@plastikoschirurgai.lt.

44PNG

Draugei dovanų – lygesnė oda

Ištikima plastikos chirurgo Dr. Jankūno klientė Jurga savo draugę nusprendė nustebinti netradicine dovana – su gimtadieniu jai įteikė dovanų kuponą botulino toksino injekcijoms.

„Mes, moterys, visuomet norime būti gražios. Susitikusios dažnai padiskutuojame, kurias kūno vietas norėtume pagrąžinti. Aš tiksliai žinojau, ko mano draugė nori, tad nustebinti ją nebuvo sunku. Mano dovana draugei tapo paskata įgyvendinti, tai apie ką seniai svajojo. Juk kartais net ir mažos raukšlelės, matomos savo atvaizde veidrodyje, sukelia nemažai vidinių pergyvenimų“ , – pasakojo Jurga.

Moteris sako, jog artėjančios šventės – puiki proga savo artimus žmones nustebinti ir išpildyti jų slaptus norus. Negali būti geresnės dovanos nei pasitikti naujuosius metus atjaunėjus, gaivesne oda ar didesne krūtine, jei tai yra didžiausia kelerių metų svajonė.  Plastinės operacijos ar kitos grožio procedūros suteikia moteriai daugiau patikėjimo savimi. Tokį efektą retai kada suteikia net ir brangiausi kvepalai.

Visa informacija apie dovanų kuponus suteikiama tel.  tel. +370 687 175 53, arba el. paštu: jankunas@plastikoschirurgai.lt.

 

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai