Pasakykite senėjimo požymiams „Ne!”

Jei galvojate, kad botoksas („Botox“) – vienintelis galimas variantas, kai norite išspręsti atsiradusių senėjimo požymių problemą ant veido, tuomet jums itin svarbu žinoti ir suprasti, kuo šis preparatas skiriasi nuo kitų užpildų. Juk nūdien plastikos chirurgai siūlo platų įvairių priemonių pasirinkimą injekcinėms procedūroms atlikti.  Vienos tinka tik neseniai atsiradusioms, kitos – giluminėms raukšlėms naikinti.

Kaip botoksas veikia?

Botoksas – tai neurotoksinas,  plačiai išreklamuotas, gerai žinomas, tačiau ne vienintelis saugus ir efektyvus būdas kovoje su raukšlėmis.

Antai vadinamasis „Dysport“ ar „Xeomin“ taip pat sėkmingai naudojami „aktyvių“ mimikos raukšlių ant veido terapijai – t. y. toms raukšlėms naikinti,  kurios atsirado neseniai.  Pavyzdžiui, kai dažnai reiškiame nepasitenkinimą, aplink burną susiformuoja būtent tokio pobūdžio mimikos raukšlės.

Atliekant injekcinę procedūrą minėtais preparatais, siekiama išsaugoti natūralią veido išvaizdą, o ne apriboti galimybę išreikšti emocijas – taip dažniausiai nutinka, kai į poodinį sluoksnį injekuojamas botoksas.

Kaip veikia užpildai?

veido plastika

 

Įprastai „fileriais“  vadinami užpildai rekomenduojami giliųjų raukšlių terapijai. Nūdien egzistuoja didelis užpildų pasirinkimas, todėl tinkamiausią variantą išsirinksite, pasikonsultavę su plastikos chirurgu.

Maža to, užpildai sėkmingai naudojami ne tik kovoje su raukšlėmis, bet ir lūpoms putlinti.

Kaip pasirinkti?

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas pastebi, kad dažnai pacientai mano, kad tik botokso injekcijos pajėgios išspręsti absoliučiai visų veido senėjimo požymių atsiradimo problemą: „Į konsultaciją atėjusios moterys tiesiog taip ir sako: man neduoda ramybės tokia ar kitokia problema, norėčiau botokso injekcijų. Tuomet nustemba sužinojusios, kad  yra priešinga situacija ir botoksas kaip tik nenaudojamas vienos ar kitos veido srities senėjimo problemoms spręsti, tuomet siūlome kitus užpildus.“

Dažnai konsultacijų metu girdintis pacienčių jau lyg su išankstine nuostata suformuotus prašymus: padarykite mano lūpas putlesnes botokso pagalba ir atpalaiduokite veido raumenis bei panaikinkite smulkias raukšleles hialurono rūgštimi.

Botoksas ir užpildai atlieka skirtingas funkcijas ir pagal savo poveikį tarpusavyje nesusiję, šie preparatai gali būti naudojami ir kartu, ir atskirai. Viskas priklauso nuo veido architektonikos, paciento pageidavimų, senėjimo tipo ir plastikos chirurgo patirties. Čia nėra jokių šablonų ir sprendimai siūlomi individualūs.

Botoksą  specialistai rekomenduoja rinktis,  kai siekiama raumenų, „laužančių“ odą ir sudarančių raukšles, atpalaidavimo.

Kai norisi atsikratyti raukšlių kaktos, nosies, burnos zonose, akių kampučiuose, į pagalbą tiks užpildai, pagaminti hialurono rūgšties pagrindu. Jie yra absoliučiai permatomi, hipoalergiški ir atitinka hialurono rūgštį, kurią gamina žmogaus organizmas.

Be to, užpildų veikimo laikas – ilgesnis nei botokso.

 

 

 

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai