Pakartotinis veido patempimas nenusileidžia efektyvumu

Veido patempimas

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas sako, kad veido patempimo procedūrą privalu kartoti kas dešimt metų.

Apie tai byloja ir naujausiu amerikiečių tyrimai, kuriuose teigiama kad pakartotinis „face lift“ yra saugus ir efektyvus antriniam veido jauninimo efektui pasiekti.

Po pirmos veido patempimo procedūros odos senėjimo požymiai nesustoja, tačiau artimiausius dešimt metų pacientai džiaugiasi atrodantys gan jauniau už savo bendraamžius, kurie nesikreipė į plastikos chirurgus. Be to, praėjus dešimčiai metų po „face lift“, stebimas mažesnis nei įprasta susidariusios veido odos perteklius.

Antrinis veido patempimas atliekamas panašiai, kaip ir pirmąjį kartą. Naujas pjūvis atliekamas už pirminio rando, tokiu būdu užtikrinamas mažesnio surandėjusio odos ploto atsiradimas. Kartais pjūvis gali būti atliekamas ir rando priekyje – atsižvelgiama į tai, kaip pasitempė plaukų augimo zona.

Veido patempimas – tai plastinė procedūra, kurios metu pašalinamas odos perteklius, pakeliamos gilesnės odos struktūros, praradusios savo tūrį dėl odos senėjimo požymių.

veido patempimas

Po veido patempimo plona, elastingumą praradusi oda taps tokia pat, kaip anksčiau, kai bus pašalintas jos perteklius.

Siekiant pašalinti tam tikrus defektus, – pavyzdžiui, smulkias raukšles ar nelygią odos pigmentaciją, gali prireikti papildomų kosmetinių procedūrų.

„Face lift“, arba veido odos patempimas ar jauninimas padeda atsikratyti raukšlių kaklo, veido zonose, apie akis ir garantuoja ilgalaikį efektą. V. Jankūno teigimu, tai viena efektyviausių chirurginių jauninimo operacijų.

Su amžiumi mažėja elastino ir kolageno kiekis odoje, todėl veido ir kaklo raukšlių atsiradimas – neišvengiamas. Maža to, būtent šios raukšlės akivaizdžiausiai išduoda senėjimo požymius.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbantis V. Jankūnas taiko klasikinį „face lift“ būdą: pašalinamas odos perteklius ir audiniai, kurie lemia odos nelygumų ir raukšlių atsiradimą.

Per odos pjūvius, daromus už ausų, ties plaukų augimo linija, į poodinį sluoksnį įvedami specialūs prietaisai, kurie atskiria odos sluoksnius. Kai veido ir kaklo oda tampa judri, ji patempiama ir sykiu išlyginamos raukšlės. Susidaręs odos perteklius pašalinamas, pjūvių vietos susiuvamos kosmetiniais siūlais.

Klasikinis apatinės ir vidurinės veido dalies pakėlimas respublikinėje Klaipėdos ligoninėje kainuoja nuo 2028 eurų, kaklo patempimas – nuo 2028 €, kaklo riebalų nusiurbimas – nuo 580 €.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu: tel. +370 687 175 53, arba el. paštu: jankunas@plastikoschirurgai.lt.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai