Moteris virš 40: apie kokias procedūras verta pagalvoti?

Kuomet amžius perkopia 40, neišvengiamai lieka tai įrodančių žymių. Tai raukšlės, pakritę paakiai ir kiti išvaizdos trūkumai, su kuriais „susigyventi“ kartais būna nelengva. Bene dažniausiai apie amžių praneša akys, todėl akių vokų operacija yra viena dažniausiai atliekama plastikos chirurgo V. Jankūno darbe.

Tinkamas akių vokų pakėlimas atveria akis ir žvilgsnis pasidaro skvarbesnis. Natūralu, jog sugrąžinus akims atvirumą, pasitikėjimas savimi – taip pat didėja. Atkreipiame dėmesį, jog didesnis pasitenkinimas savo išvaizda, stipresnis tikėjimas pačia savimi tik dar labiau atjaunina. Todėl pagalvoti apie procedūras, kurios slopina pasitikėjimą savimi – naudinga kiekvienai.

akiu voku pakelimas

 

Kita ne mažiau populiari procdūra 40-ies metų ribą perkopusių moterų gretose – raukšlių mažinimo injekcijos. Vytautas Jankūnas naudoja tik vieną saugiausių ir patikimiausių Juvederm firmos hialuroną. Juo galima lyginti pykčio, juoko raukšles, ar dažną moterį kamuojančias smulkias raukšleles akių kampučiuose.

Nemažai moterų kombinuoja kelias procedūras. Pavyzdžiui, raukšlių mažinimo injekcijos ir akių vokų pakėlimas kartu padeda pasiekti itin gerų rezultatų.

Žinoma, kiekvienu atveju, tinkamos jauninimo procedūros, yra aptariamos su gydytoju konsultacijos metu: įvertinama savo esama situacija bei sudėliojamas planas, kadangi vienu metu visų procedūrų tikrai nepavyks atlikti. Taip pat nuspręsite kiek laiko galite skirti, kiek iš tiesų norite pasiekti – kartais susižavėję galimybėmis moterys persistengia ir būdamos 40-ies siekia tapti vėl paauglėmis.

Galiausiai rezultatas nebedžiugina, o jo siekimas ima varginti.

Mes rekomenduojame daugiau dėmesio skirti ne žavėjimuisi galimu rezultatu, bet darbui su savimi. Verta nepamiršti, kad vien tik akių vokų operacija, raukšlių injekcijos ar kitos procedūros gero rezultato neatneš, būtinas ir šiek tiek kitoks gyvenimo būdas, ypatingai toms, kurios šiai dienai patiria per daug streso, nuolat skuba. Dar vienas svarbus dalykas – įsiklausimas į gydytojo pastabas. Gydytojas atlieka daugybę įvairių operacijų ir stebi savo pacientes ne tik porą dienų po jų, nepriklausomai, tai paprastas akių vokų pakėlimas ar sudėtinga kombinuota plastinė operacija, todėl jis puikiai žino, ko galima tikėtis, kokios klaidos pasitaiko dažniausiai ir kaip visa tai spręsti. Kalbėkite, nebijokite bendrauti su gydytoju ir galutinis rezultatas Jus tikrai maloniai nustebins.

Registruotis konsultacijai su daktaru V. Jankūnu galite el. paštu: jankunas@plastikoschirurgai.lt arba tel. +370 687 17553

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai