Laibas liemuo: svajonės pildosi

Pilvo plastika

Sunkiausia atsikratyti riebalų sankaupų pilvo zonoje ir liemens srityje, todėl antsvorio turinčioms moterims dažnai atrodo, kad laibas liemuo – nepasiekiama svajonė. Iš tikrųjų, paversti tikrove galima ne tik šią svajonę, bet ir pasirūpinti harmoningai atrodančia figūra.

Kai dailiosios lyties atstovės turi nedidelį, estetiškai atrodantį pilvuką, jis suteikia moteriškumo. Kai pilvo ir liemens zonose susidariusios riebalinės sankaupos ardo bendrą silueto harmoniją, situacija kardinaliai pasikeičia. Tas pats – ir su vyrais. Ką daryti, kad pilvas būtų plokštesnis ir tvirtesnis, o liemuo – laibas, apibrėžtas?

pilvo plastika3

Dietomis galima atsikratyti papildomų kilogramų, tačiau prarandant ne riebalus, o tik netenkant vandens ir raumenų masės. Staigiai pradėjote sportuoti? Tikėtina, kad dideli fiziniai krūviai išsekins organizmą ir suteiks nepamatuotą iliuziją. Atsikratyti antsvorio galima tik subalansuotos mitybos ir protingo aktyvumo dėka, tačiau sumažinti riebalų audinių tūrį tam tikroje kūno vietoje yra itin sunku: dažnai pilvo, liemens kontūrai nesikeičia, ištampyta oda atrodo suglebusi.

Po tokių bandymų dažnai žmones ima kamuoti neviltis, apima depresija, nuolatinis stresas tampa nuolat „lieknėjančio“ žmogaus palydovu. O juk būtent stresas tampa „uždaro rato“ priežastimi: streso hormonas – kortizonas su adrenalinu stimuliuoja apetitą ir skatina riebalų kaupimąsi ant pilvo.
Vienas didžiausių moterų „priešų“ – poodiniai riebalai ant pilvo, šlaunų, liemens, kuriuos dėl ypatingos dailiosios lyties atstovių kūno sandaros sunku pašalinti.

Esminė vyrų problema – visceraliniai riebalai, besikaupiantys giliuosiuose sluoksniuose. Ilgainiui jie ima funkcionuoti kaip endokrininė liauka, gaminanti leptiną, o šis blokuoja testosterono gamybą ir skatina cholesterolio mazgelių atsiradimą. Atsirandantys padariniai – potencijos sutrikimai, padidėjęs kraujospūdis, širdies ir kraujagyslių sistemos problemos.

„Didelis pilvas“ – tai ne tik riebalų sluoksnis, bet ir elastingumą praradusi, sudribusi oda. Šių problemų galima atsikratyti kompleksiškai estetinės pilvo plastikos pagalba. Tai ne svorio mažinimo, o efektyvaus kūno kontūrų koregavimo metodas, tinkantis ir moterims, ir vyrams.

pilvo plastika2

Pilvo plastika (abdominoplastika) suteikia pilvui plokštumo ir stangrumo: kabanti oda patempiama, koreguojami deformuoti pilvo kontūrai, mažinamas poodinis riebalų sluoksnio tūris. Tokiu būdu pavyksta sukurti apibrėžtą liemens liniją, sustiprinti priekinės pilvo sienos raumenis, pagerinti odos būklę ir pašalinti strijas. Esant poreikiui, gali būti atlikta estetinė bambos zonos korekcija. Vienos plastinės operacijos metu galima kompleksiškai atlikti figūros – pilvo, liemens, nugaros, šonų korekciją.

Kita populiari plastinė operacija – mini abdominoplastika (pilvo plastika), kurios metu sutvirtinami pilvo raumenys ir patempiama ištampyta oda. Kaip taisyklė, ši operacija derinama su lipoksacija, kurios metu pašalinamos riebalinės sankaupos konkrečiose kūno vietose.

Pilvo plastikos operacijos atliekamos respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, operuojantys plastikos chirurgai – Vytautas Jankūnas ir Rokas Jankūnas. Pilvo sienos korekcija po cezario operacijos – 2500-5500 Lt, abdominoplastikos kaina – 6500-9500 Lt.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai