Kūno pokyčiai – neiškeliant kojų iš namų

Svetainės  Plastikoschirurgai.lt  lankytojai turi nemokamą galimybę savarankiškai išbandyti virtualų 3 D kūno modeliavimą. Viskas, ką jums reikės padaryti, neiškeliant kojų iš namų – susipažinti su trumpomis rekomendacijomis, pasirūpinti fotografuojančiu  įrenginiu ir kompiuteriu su interneto prieiga.


Mokamą virtualią grafinio modeliavimo programą  „Crisalix“ prieš planuojamas plastines operacijas ir po jų naudoja daugelis plastikos chirurgų visame pasaulyje. Tokiu būdu per konsultacijas  specialistai vaizdžiai demonstruoja pacientams, kaip keisis jų išvaizda.

crisalixvirtualus modeliavimas

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbantys plastikos chirurgai Vytautas Jankūnas ir Rokas Bagdonas nusprendė suteikti savo svetainės lankytojams galimybę  pasinaudoti virtualaus modeliavimo programa nemokamai.  Tereikia  atsidaryti  svetainėje www.plastikoschirurgai.lt kategoriją „Paslaugos“,  pasirinkti nuorodą „Krūtų didinimas“ ir paspausti kairėje pusėje esančią  nuorodą „Įvertink savo naująją krūtinę dar iki operacijos“.

3 zingsniai

„Programos naudojimo licenciją mes apmokame patys ir siūlome visiems norintiesiems ją išbandyti nemokamai, nes esame įsitikinę, kad tai gali žmonėms padėti lengviau priimti sprendimą dėl to, ar  jų noras kažką savyje keisti yra iš tiesų pagrįstas“,- sako plastikos chirurgas R. Bagdonas.

Jam pritaria ir V. Jankūnas, pridurdamas, kad galimybė savo akimis išvysti pokyčius išvaduoja žmones iš nerimo pančių, o atvykus į konsultaciją padeda greičiau plastikos chirurgui ir pacientui suderinti  bendrą viziją.

krutu modeliavimasveido modeliavimas

Grafinio modeliavimo programa „Crisalix“ leidžia įvertinti ne tik krūtinės, bet ir veido pokyčius. Tereikia  turėti tris savo nuotraukas, įkelti jas į programą  kompiuteryje  ir savo akimis pamatyti  įsivaizduojamą rezultatą.  Tiesa, patikimo rezultato sulauksite tik tada, jeigu vadovausitės virtualaus modeliavimo programos vartotojams skirtomis rekomendacijomis.

Pavyzdžiui, norint išvysti krūtinės didinimo ar mažinimo virtualų rezultatą, reikia fotografuotis neuždengiant kūno plaukais, nusiimti papuošalus.  Fotografuojant veidą, jo neturi dengti plaukai, mimika turi būti neutrali, dera taip pat nusiimti visus papuošalus, nuotraukoje turi matytis kaklas.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai