Krūtų pakėlimas sugrąžina jaunystę ir seksualumą

Krūtų pakėlimas

Po nėštumo, kūdikio maitinimo krūtimi, atsikračius antsvorio ar kitų su amžiumi atsirandančių priežasčių moteris psichologiškai trikdo jų susitraukusios, formą ir standumą praradusios krūtys. Greitas ir efektyvus būdas šiai problemos spręsti – mastopeksija, arba paprasčiau kalbant – plastinė krūtų pakėlimo operacija.

Pieno liaukų nusileidimas, kai pažeidžiamas teisingas krūtinės kontūras, prarandamas odos elastingumas, krūtys tampa suglebusios ir nukarusios, medicinoje vadinama ptoze.

Krūtų pakėlimas

1 lygio ptozę plastikos chirurgai diagnozuoja moterims, kai jų speneliai yra krūtų raukšlės lygmenyje arba žemiau jos ne daugiau kaip 1 cm. 2 lygio ptozė – kai speneliai ir aureolės yra nusileidusios žemiau krūtų raukšlės 1-3 cm, 3 lygio – spenelių nusileidimas daugiau kaip 3 cm.

„Atliekant mastopeksijos operaciją, pašalinamas krūtų audinių perteklius ir atstatoma jų forma. Pirmą kartą šią procedūrą dar XIX a. atliko gydytojas Mišelis Pusenas. Jis padarė pjūvį virš spenelių ir pašalino dalį pieno liaukos ir riebalus. Nuo to laiko operacijos metodai tobulėjo ir nūdien mes atliekami pjūvius pagal iš anksto pasižymėtas linijas“,- pasakoja Respublikinės Klaipėdos ligoninėje dirbantis plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas.

Krūtų pakėlimas - prieš ir po

Anot jo, krūtų pakėlimas gali būti atliekamas keliais būdais. Vienas populiariausių, kai krūtys nusileidusios nedaug – vertikaliosios siūlės. Esant pirmam ptozės lygiui ir siekiant sumažinti aureolės plotui, taikoma cirkuliarinė technika. T formos pjūvis atliekamas sudėtingos ir ilgos operacijos metu, kai diagnozuota 2-3 lygio ptozė, plastinė operacija gali būti derinama su krūtų mažinimo procedūra.

„Kovai su ptoze moterys gali pasitelkti iš pradžių namų sąlygomis prieinamas priemones: masažą, kontrastinį dušą, atlikti specialius pratimus su svarmenimis. Tai gali duoti efektą, jeigu pastebimi tik pirmieji ptozės požymiai. Realiai ištaisyti situaciją ir nukarusioms krūtims sugrąžinti standumą ir formą gali tik chirurginis įsikišimas.

Krūtų pakėlimas

– O koks operacijos metodas tinka vienai ar kitai moteriai, išsiaiškiname asmeninės konsultacijos metu. Tuomet išklausome pacienčių pageidavimus dėl krūtų formos ir dydžio, atkreipiame dėmesį į galimą pieno liaukų asimetriją, atsižvelgdami į anatominius moters požymius siūlome estetinių trūkumų šalinimo būdus, papasakojame apie operacijos planą ir suteikiame kitą būtiną informaciją“,- pasakojo V. Jankūnas.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai