Krūtų pakėlimas

Krūtų pakėlimas - tai visiškai saugi, nesudėtinga, daug išlaidų ir laiko nereikalaujanti procedūra, kurios metu pašalinamas odos perteklius, suformuojamas krūties kontūras, forma, speneliai atstatomi į natūralią poziciją. Tokiu būdu krūtims vėl suteikiama buvusi arba nauja forma, jeigu pacientės pageidauja, jos gali būti padidintos krūtų implantais.

Krūtinės pakėlimas sugrąžina natūralų moters grožį

Krūtų išvaizda metams bėgant kinta dėl įvairiausių priežasčių: 

 • natūralus senėjimo procesas
 • gimdymas bei kūdikio žindymas
 • paveldėjimas

Todėl buvusios standžios ir taisyklingos formos krūtys ilgainiui tampa visiškai skirtingos. Oda susiraukšlėja, dėl jos pertekliaus apatinėje krūtų dalyje jos atrodo nukarusios, speneliai atsiduria apačioje. Tam ištaisyti nebūtina krūtinę didinti, krūtinės pakėlimas pilnai atstato buvusią situaciją.

Atlikus operaciją moters krūtinė atrodo kaip laiko nepaliesta.

Svarbiausia - pasitikėjimas savimi

Nemažai moterų dėl pakitusios krūtų formos ir tūrio,  jaučia diskomfortą, atsiranda nepasitikėjimas savimi, net vasarą vengiama drabužių su gilia iškirpte, tenka graužtis dėl savo išvaizdos ir kūno linijų, kurioms anksčiau iškilumų suteikdavo krūtys. Dėl to vis daugiau moterų dėl šių priežasčių kreipiasi į plastikos chirurgą, kurie linijas sugrąžina operacijos metu.

Ir nors minėta problema dažniausiai kamuoja vyresnes moteris, amžiaus apribojimų operacijai nėra.

Pirmoji konsultacija

Pirmasis susitikimas su plastikos chirurgu - vienas svarbiausių žingsnių. Į konsultaciją turėtumėte ateiti pasiruošusi papasakoti svarbiausius savo sveikatos istorijos niuansus. Daktarui bus įdomu sužinoti informaciją apie:

 • ankstesnes jūsų operacijas
 • sveikatos būklę dabar ir praeityje
 • alergijas ir vartojamus vaistus
 • jums taikytą medicininį gydymą
 • jūsų šiuo metu vartojamus vaistus
 • šeimos krūties vėžio istoriją

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas, konsultacijų metu įvertina moters fizinę krūtų padėtį, išsiaiškina pacientės lūkesčius ir detaliai papasakoja apie atliekamos operacijos eigą, būsimus rezultatus ir pooperacinį laikotarpį. 

Kaip atliekamas krūtų pakėlimas?

 • Krūtų pakėlimas atliekamas bendrinėje nejautroje, operacija užtrunka apie 3 valandas. Krūtų pakėlimo operacijai prireikia pjūvio, todėl liks nežymus randas. Operacijos metu pakeičiama spenelio ir areolės vieta, pakeliant jas į viršų bei pašalinant odos perteklių krūties apatinėje dalyje. Taip pat esant poreikiui krūtys gali būti padidinamos implantais, jei krūtų pakėlimas pilnai nepateisina Jūsų lūkesčių.

Po operacijos

Po operacijos klinikoje rekomenduojama praleisti 1-2 paras, kad plastikos chirurgas galėtų įvertinti pasiektą rezultatą. Po pirmosios paros, bus keičiami tvarsčiai, suteikiama kita būtina slaugos priežiūra.

Praėjus savaitei po operacijos jau galima drąsiai grįžti į darbą, tiesa, apie mėnesį geriau vengti fizinio aktyvumo bei nešioti specialią liemenėlę, o randą bent pusmetį saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių – taip jis bus dar mažiau pastebimas nors ir krūtų pakėlimo operacija nepalieka ryškių randų.

Pooperacinis laikotarpis

Reabilitacijos metu komplikacijų tikimybė minimali, o laikantis visų plastikos chirurgo rekomendacijų – praktiškai neįmanoma. Randas tik gijimo pradžioje bus raudonas, vėliau įgaus balkšvą spalvą ir ateityje nekris į akis nei pacientei, nei artimiausiems žmonėms, jį visiškai paslėps apatiniai drabužiai ar maudymosi kostiumėlis. 

Rezultatai

Akivaizdūs pokyčiai pastebimi jau netrukus po operacijos: krūtys vėl atgauna jaunatvišką formą. O galutinis operacijos vaizdas išryškėja po kelių mėnesių. taip pat po operacijos gali prireikti mažesnio dydžio liemenėlės dėl to, kad krūtys tampa stangresnės ir taisyklingesnės formos. 

Džiaugsmas savimi

Laiko nesustabdysi, tačiau pakoreguoti jo paliktus ženklus - įmanoma. Kaip sako plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas, po operacijos moterį užlieja teigiamos emocijos ir pasitikėjimas savimi, kuris visada sukelia vienodą pacienčių reakciją: buvo verta pasinaudoti krūtų pakėlimu.

Jei turite klausimų ar norite susitikti su plastikos chirurgu Dr. Vytautu Jankūnu, kviečiame registruotis konsultacijai. 

Krūtų pakėlimo operacijos kaina:

 • Krūtų pakėlimas
  1,800 - 2,400 € (nuo 151 € / mėn.)

*Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos medicininės paskirties prekės, priešoperacinė ir pooperacinė priežiūra.