Krūtų koregavimas padeda pamilti savo kūno formas ir mėgautis gyvenimu

Krūtų dydžio ir formos idealumas priklauso nuo kiekvienos moters individualių kūno ypatybių, kai vertinamas svoris, ūgis ir figūros forma. Maža to, idealios krūtinės sąvoka ilgainiui keičiasi, kaip ir grožio suvokimas. Pavyzdžiui, remiantis paskutinėmis sociologinėmis apklausomis bei plastikos chirurgų patirtimi, idealia vadinama šiek tiek pakelta krūtinė, harmoningai susijusi su moteriško kūno proporcijomis.

Šiuolaikinė medicina suteikia moterims galimybę koreguoti savo krūtų dydį ir formą taip, kaip jos pageidauja, su minimalia sveikatos rizika. Vytautas Jankūnas, Klaipėdos respublikinės ligoninės plastikos chirurgas, sako, kad pagrindinis krūtų plastinės operacijos tikslas – ne tik tiesiog padidinti ar sumažinti krūtis ar pakeisti jų formą, bet ir padėti moteriai pamilti savo kūno formas ir mėgautis visaverčiu gyvenimu.

Anot jo, dažniausiai moterys pageidauja krūtų didinimo 1-2 dydžiais. Didžiausią pacienčių dalį sudaro dailiosios lyties atstovės su itin mažomis krūtimis, taip pat – moterys po gimdymo, pageidaujančios atsikratyti pasireiškusios krūtų asimetrijos ir pieno liaukų nusileidimo.

Tačiau ši procedūra neatliekama konvejerio principu – plastikos chirurgas individualios konsultacijos metu detaliai susipažįsta su pacientės kūnu, jo proporcijomis, išklauso pageidavimus, norus, svajones. Tik tada jis gali patarti, kaip ir ką derėtų daryti siekiant idealaus krūtų didinimo rezultato ir, atsižvelgdamas į ilgametę savo patirtį, parenka implantus.

Dar vienas svarbus dalykas – apsispręsti, kur bus pjūvio vieta. Įprastai pacientėms siūloma pasirinkti ne vieną galimą variantą, įvertinus kiekvieno iš jų pliusus ir minusus. Pjūvio vieta gali būti natūralioje raukšlėje po krūtine, pažastų zonoje, spenelių aureolėje ar net bambos zonoje. Viskas priklauso nuo individualių pacientės pageidavimų ir jos kūno konstitucijai bei norų išpildymui geriausio tinkančio varianto.

Šiaip ar taip, labai jaudintis nereikia – V. Jankūnas tikina, jog krūtų didinimo operacija, kuri, beje, populiariausia pasaulyje ir Lietuvoje plastinė operacija, yra viena saugiausių.

krūtų korekcija

Ir pabaigai – šiek tiek geometrijos bei braižybos. Atlikus vidutinių idealios krūtinės parametrų vertinimą paaiškėjo, kad 162 cm ūgio ir 17-18 metų merginų idealios krūtys yra, kai:

  1. Aureolės skersmuo sudaro 3,7 cm ((±0,8 cm);
  2. Atstumas tarp spenelio ir krūtinkaulio įdaubos – 21 cm (±3 cm);
  3. Atstumas nuo submamarinės raukšlės iki spenelio – 6,5 cm (±1 cm);
  4. Atstumas tarp spenelių – 21 cm (±2 cm);
  5. Pieno liaukos tūris – 250-300 cm3 (150-200 cm3 – lieknų moterų, 300-600 cm3 – apkūnių moterų).

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai