Klaipėdoje PIP krūtų implantų reprotezavimo paslauga

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas siūlo prancūziškus PIP implantus, įdėtus pacientėms kitose klinikose, pasikeisti į maksimaliai saugius ir šiuolaikiškus „Cereform“ krūtų implantus.

Daugiaprofilinėje Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbančius plastikos chirurgus pasiūlyti reprotezavimo (implantų pakeitimo) paslaugą paskatino dėl prancūzų prekės ženklo PIP (Poly Implant Prosthesis) lydinčio skandalo sunerimusios moterys.

Žinia, kad PIP implantams gaminti naudotos nekokybiškos ir nesaugios medžiagos, išgąsdino anksčiau plastikos chirurgų paslaugomis  visame pasaulyje pasinaudojusias moteris.  Atlikti PIP implantų tyrimai parodė, kad nekokybiškas implantų apvalkalas linkęs sutrūkinėti ir įplyšti. Net tuo atveju, kai apvalkalas išlieka vientisas, nekokybiškas, mediciniams tikslams realiai nenaudojamas silikono gelis garuoja ir vis tiek sunkiasi į moters kūną.

Po to, kai  Tulono miesto (Prancūzija) teismas priėmė sprendimą uždrausti kompanijos – implantų gamintojos ir eksportuotojos „Poly Implant Prothese“ veiklą, atšaukta ir tolimesnė šių implantų prekyba visame pasaulyje.  Deja, nekokybiškais PIP kompanijos gaminiais pasinaudojo dešimtys tūkstančių moterų, tarp jų – ir lietuvės.

Dabar nesaugius PIP krūtų implantus galite greitai ir patogiai pasikeisti į šiuolaikiškus, kokybiškus bei sertifikuotus  „Cereform“ implantus ir uostamiestyje. Plastikos chirurgai implantų pakeitimo klausimais konsultuoja nemokamai.

„Cereform“ implantus rekomenduojame dėl nusidėvėjimui, įtrūkimams atsparaus  apvalkalo, maksimalaus saugumo ir, žinoma,  dėl to, kad juose esantis specialus silikono gelis sudaro natūralių krūtų įspūdį. Moterys taip pat turi galimybę pasirinkti pageidaujamą implantų formą –  apskritus ar anatominius“,- sako gydytojas V. Jankūnas.

„Cereform“ krūtų implantai lengvai atpažįstami ir identifikuojami, nes kiekvienas implantas turi unikalų numerį, išgraviruotą ant pakuotės. Jie taip pat pažymėti CE ženklu,  kuriuo žymimos medicininės paskirties priemonės, atitinkančios Europos Sąjungos direktyvas.  Be to, šie implantai laikomi biologiškai saugioje dviguboje pakuotėje – tai prailgina jų galiojimo laiką.

“Konsultacijos dėl PIP implantų reprotezavimo galimos ir telefonu, ir „skype“.  Implantų pakeitimo į „Cereform“ implantus kaina – 2 400 EUR.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai