Kelios plastinės operacijos atliekamos vienu metu

 

Kombinuotos plastinės operacijos

Siekdami taupyti laiką ir pinigus plastikos chirurgų pacientai vis dažniau renkasi kombinuotas plastines operacijas.

Tai – tik viena iš pastarojo meto tendencijų, pastebima visame pasaulyje.

Kombinuotas procedūrų modelis, kai vienu metu atliekamos dvi ar daugiau plastinės operacijos, plastikos chirurgijos klinikose taikomas vis dažniau. Taip pacientai siekia ženkliai sutrumpinti reabilitaciją po operacijų, taip pat tokiu būdu siekiama išpešti finansinės naudos, mat sutaupoma narkozės ir gydymosi ligoninėje sąskaita.

Taip pat atkreipiamas dėmesys į tai, jog plastikos chirurgų pacientai vis rečiau renkasi 5-ojo dydžio krūtis ar milžiniškas silikonines lūpas, kurios dar visai neseniai buvo populiarumo viršūnėje. Dabar dažniau norima norima išvaizdą koreguojančių operacijų, natūraliai išryškinančių tam tikras kūno dalis ir paslepiančių trūkumus.

plastinės operacijos

Kasmet dešimtimis procentų didėja ir injekcijų paklausa. Tarp populiariausių procedūrų – botulino toksino injekcijos. Vien tik per 2012 m. šių procedūrų poreikis padidėjo 50 proc.

Pastebima dar viena, gana nauja tendencija – tai vyresni kaip 60 metų žmonės, pageidaujantys plastikos chirurgo paslaugų. Amerikos estetinės ir plastinės chirurgijos bendruomenės duomenys rodo, kad per metus yra atliekama apie 80-100 tūkstančių tokių operacijų. Dažniausiai senjorai renkasi veido patempimą, blefaroplastiką, krūtų didinimą, mažinimą, patempimo operacijas, lipoksaciją, kaktos ir antakių zonos patempimą.

Ar žinote, kokio amžiaus buvo vyriausia pacientš, panorusi pasididinti krūtis? Merė Kolsted tokiai operacijai ryžosi, kai kai jai buvo net 83 metai. Tris valandas trukusi operacija amerikietei kainavo aštuonis tūkstančius dolerių. Moteris, baimindamasi, kad bus raginama atsisakyti savo planų, iki pat paskutinės akimirkos slėpė nuo savo artimųjų savo ketinimus. Dabar moteris teigia su malonumu žiūrinti į savo atvaizdą veidrodyje.

meri-kolsted-167x190

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai