Plastinės operacijos kaina – kas ją lemia?

Dažnai žmonės, norintys atrodyti gražiau, peržiūri viešai plastinės chirurgijos klinikų skelbiamus kainoraščius ir prieina išvados, kad plastikų paslaugos yra pernelyg brangios. Arba susimąsto, kodėl skirtingose klinikose paslaugų kainos nėra vienodos.

Savaime suprantama, kad noras atrodyti geriau neturi užgožti racionalumo, tačiau verta atminti, kad plastinės operacijos kaina – tai ne tik plastikos chirurgo atlyginimo dydis.

Bet kokios plastinės operacijos kaina priklauso nuo daugelio faktorių. Pavyzdžiui, specialistų patirties ir kvalifikacijos, plastinės chirurgijos klinikos vietos ir jos lygio. Trumpiau tariant – nuo kainos ir kokybės santykio.

krūtų operacija

Pacientams, norintiems suprasti, kas ir kaip formuoja plastinių operacijų kainą, pagrindinių aspektų įtaką atskleidžia Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbantys plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas.

Pasak V. Jankūnas, kai žmogus ima domėtis vienos ar kitos plastinės operacijos kaina, renka informaciją internete, skambina į klinikas ir klausia, kiek kainuos viena ar kita paslauga, jis išgirsta konkrečiai įvardintą sumą. Realiai šie skaičiai – tai ne tik plastikos chirurgo atlyginimas. Pavyzdžiui, į krūtų didinimas kaina įprastai įskaičiuojami ir implantai. “

Daugelis plastikos chirurgų, skelbdami apie savo paslaugas, į plastinių operacijų kainą automatiškai įtraukia 3-4 rūšių išlaidas: atlyginimas už darbą plastikos chirurgui, medicinos personalui, medicinos priežiūros kaina gydymo įstaigoje, klinikos patalpų išlaikymo, reklamos išlaidos.

plastinių operacijų kainos

Plastikos chirurgo atlyginimas

Įprastai į šią išlaidų grupę įtraukiamas atlygis plastikos chirurgui operacijos metu, konsultacijos prieš ir po operacijos, reabilitacinis laikotarpis. Renkantis plastikos chirurgą, itin svarbu atsižvelgti į jo patirtį, kvalifikaciją, paprašyti draugų ir pažįstamų rekomendacijų, susipažinti su atsiliepimų internete turiniu.

Plastikos chirurgas V. Jankūnas turi medicinos mokslų daktaro laipsnį nuo 2005 m., taip pat – specializuotas medicinos praktikos licenciją, leidžiančią verstis plastikos chirurgų veikla.

plastinės operacijos kaina

Anot V. Jankūno, jų pacientams respublikinėje Klaipėdos ligoninėje yra mokamos tik pirmosios konsultacijos, o tolimesnis individualus bendravimas su pacientu– modeliavimas, pasiruošimas operacijai ir pooperacinė priežiūra reabilitaciniu laikotarpiu- nemokamai teikiamos paslaugos. Po operacijos pacientams nereikia mokėti net tuo atveju, kai susiduriama su smulkiomis pooperacinėmis komplikacijomis ir būtinybe jas pašalinti.

Išlaidos, susijusios su anestezija

Anesteziologas yra itin svarbus specialistas operacinėje, kuris dalinasi atsakomybe už sėkmingai atliktą operaciją su plastikos chirurgu. Kaip taisyklė, klinikos bendradarbiauja tik su patyrusiais ir patikimais specialistais. O į plastinės operacijos kainą įskaičiuojamas ne tik atlygis už anesteziologų darbą, bet ir išlaidos, susijusios su plastinės operacijos metu naudojamais anestezijos preparatais.

Išlaidos, susijusios su paciento buvimu gydymo įstaigoje

Jeigu esate linkę rinktis gydymo įstaigą, atsižvelgdami į pasirinkto medicinos centro lygį ir reputaciją, tai būtinų tyrimų, medicinos specialistų priežiūros, medicininės įrangos naudojimo kainų lygį diktuoja pati klinika.

Maža to, į išlaidų krepšelį, didinantį bet kurios plastinės operacijos kainą, patenka lėšos, skiriamos reklamai, patalpų nuomai, komunalinėms paslaugoms ir kitoms nekintančioms veiklos sąnaudoms padengti

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas teigia, kad jiems pavyksta išlaikyti optimalų kainos ir kokybės santykį dėl kelių priežasčių. Pirma, jie dirba daugiaprofilinėje, moderniai įrengtoje respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, kur vienoje vietoje atliekami įvairūs tyrimai ir operacijos, vienu metu pacientu rūpinasi iš karto du chirurgai, esant poreikiui – konsultuojamasi su kitų medicinos sričių specialistais.

Todėl komfortiškų sąlygų užtikrinimas Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus pacientams nereikalauja didelių papildomų išlaidų patalpoms išlaikyti. Antra, išlaidos reklamai yra pamatuotos, atsižvelgiama tik į efektyviausių informavimo kanalų teikiamą naudą.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai