Krūtų didinimas

Moteris graži, kai pasitiki savimi

Daili krūtinė neabejotinai yra moteriškumo simbolis. Deja, gamta ne visas apdovanojo norimo dydžio ir formos krūtine. Pasitikėjimo savimi stiprinimui ir fizinių kompleksų mažinimui moterims atliekamas krūtų didinimas implantais.

Krūtų didinimas - mediciniškai dar vadinamas didinamąja mamoplastika. Ši operacija yra viena iš populiariausių ir dažniausiai atliekamų estetinės chirurgijos procedūrų Vytauto Jankūno praktikoje.  

Daktaras atlikdamas operaciją krūtų apimčiai atstatyti ar padidinti naudoja vienus inovatyviausius ir saugiausius kompanijos Motivaimplantus,  su kuriais krūtinės didinimas ypač efektyvus ir suteikiantis natūralų rezultatą. 

Krūtų didinimas padeda moterims atgauti, atstatyti ir suformuoti norimą savo figūros balansą.  

Prieš ir po

Apie naudojamus „Motiva“ krūtų implantus

"Motiva" implantai užpildyti progresyvios formulės geliu „Progressive Gel“, užtikrinančiu idealų užpildymą ir balansą, būtinas mechanines savybes ir minkštumą. Svarbu tai, kad šis gelis neleidžia deformuotis implantui esant spaudimui. Su naujausiais implantais ties krūtimis nesusidaro odos raukšlės, garantuojamas aukščiausio lygio estetinis rezultatas.

„Jis nelimpa prie aplinkinių audinių, todėl leidžia implantui lengvai prisitaikyti prie natūralių judesių, pašalina nusidėvėjimo galimybę, kai iš įprastų implantų, kurie talpinami fiziškai aktyvioms moterims, išsiskiria paviršinės medžiagos ir mažėja jų apimtis“, – „Motiva“ implantų savybes aiškina V. Jankūnas.

Šie krūtų implantai komplektuojami kartu su elektroniniais numeriais – identifikaciniais radijo dažnio bangomis valdomais „mikročipais“. Jie leidžia gamintojui, plastikos chirurgui ir pačiai pacientei naudotis saugia duomenų baze internete ir sekti visą implantavimo istoriją.

Apie krūtų didinimą  implantais trumpai pasakoja daktaras

Išsami informacija apie procedūrą

Atliekant krūtų didinimą, chirurgas atlieka pjūvį, pakelia krūties audinį, suformuoja ložę krūties srityje ir į ją įstato implantą.

Spręsdamas kaip ir per kur bus dedami krūtų implantai, chirurgas, pirmiausia, atsižvelgia į  jūsų anatomiją.

Galimi implanto įdėjimo būdai:

 • Po krūtinės raumenimi, kuris yra tarp krūties audinio ir krūtinės ląstos
 • Po krūties audiniu virš krūtinės raumens

Galimos pjūvio atlikimo vietos: 

 • Žemiau krūties: po krūtimi, tiesiai virš raukšlės.
 • Ties pažastimi: prie pažasties, kur ranka susijungia su krūtinės sritimi.
 • Aplink areolę: aplink apatinį areolės (tamsios srities aplink spenelį) kraštą.

Krūtų didinimas paprastai užtrunka nuo vienos iki trijų valandų. Krūtų didinimo operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą. Po operacijos 1 - 2 paras rekomenduojama praleisti klinikoje.

Pooperacinis laikotarpis

Po operacijos rekomenduojama laikytis plastikos chirurgo nurodymų:

 • 4 – 6 savaites būtina nešioti specialią liemenėlę
 • Fizinio aktyvumo rekomenduojama reikėtų vengti apie mėnesį
 • Paprastai į darbą sugrįžti jau galima praėjus   7 – 10 dienų po operacijos

Įprastomis aplinkybėmis krūtų didinimo operacijos rezultatai išlieka ilgą laiką. Tačiau svarbu periodiškai tikrintis ir lankytis pas plastikos chirurgą. 

Krūtų didinimas riebalais

Krūtų didinimas riebalais - kitas būdas padidinti krūtinę yra natūralių jūsų riebalų perkėlimas į krūtinės audinius. Plastikos chirurgas nusiurbia jūsų pačios riebalus nuo riebalų perteklių turinčių kūno dalių (pavyzdžiui, pilvo, šlaunų ar šonų) apdoroja juos ir įšvirkščia juos į krūtis.

Jeigu jūsų krūtys nukarusios ar nudribusios, Vytautas Jankūnas gali suderinti bet kurį iš minėtų krūtinės didinimo metodų su krūtinės pakėlimu.

Kaip sako plastikos chirurgas dr. Vytautas Jankūnas: "Kiekviena moteris žino geriausiai, kokią ji save nori matyti šiandien". Visų svarbiausia - vidinis moters apsisprendimas, kuris leistų jai džiaugtis savimi ir savo kūnu, o krūtinės didinimas gali būti vienas iš būdų tai pasiekti.

Apie krūtų didinimą išsamiai pasakoja daktaras:

Pirmoji konsultacija

Pirmasis susitikimas su plastikos chirurgu - vienas svarbiausių žingsnių. Konsultacijos metu plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas prieš pateikdamas savo rekomendacijas dėl pasirenkamo krūtų implanto dydžio ir operacijos atlikimo būdų, pirmiausia įvertins:

 • esamą jūsų krūtų dydį ir formą
 • jūsų norimą krūtinės dydį ir formą
 • jūsų krūties audinio kiekį ir kokybę
 • jūsų odos kokybę
 • jūsų spenelių ir areolių vietą

Konsultacijos metu yra naudojama "Crisalix“ vizualizacijos technologiją, kuri leidžia susidaryti kuo aiškesnį vaizdą, kaip krūtys atrodys po operacijos, todėl tiksliai žinosite, kaip atrodys jūsų krūtys po operacijos.

Svarbu klausti

Dr.  Vytautas Jankūnas sako, jog svarbiausia, kad moteris pasitikėtų plastikos chirurgu. O tai geriausiai atsiskleidžia, kai yra atsakoma į  visus ją neraminančius klausimus.

Todėl visada klauskite, apie dalykus, kurie jums aktualūs.  

Pooperacinis laikotarpis

Po operacijos rekomenduojama laikytis plastikos chirurgo nurodymų ir 4 – 6 savaites būtina nešioti specialią liemenėlę. Fizinio aktyvumo rekomenduojama vengti apie mėnesį

Paprastai į darbą sugrįžti jau galima praėjus   7 – 10 dienų po operacijos.

Rezultatų ilgaamžiškumas

Įprastomis aplinkybėmis krūtų didinimo operacijos rezultatai išlieka ilgą laiką. Tačiau svarbu periodiškai tikrintis ir lankytis pas plastikos chirurgą.

Banali tiesa, jog moteris gražiausia tuomet, kai jos akys spindi pasitikėjimu savimi. Jei savimi džiaugstis trugdo tam tikri fiziniai kūno niuansai, juos pakoreguoti galima plastinės chirurgijos pagalba.

Jei turite klausimų ar norite susitikti su plastikos chirurgu Dr. Vytautu Jankūnu, kviečiame registruotis konsultacijai. 

Krūtų didinimo implantais kainos:

 • Krūtų didinimas riebalais
  2,000 - 2,700 € (nuo € / mėn.)
  Krūtų spenelių plastika (įtrauktų spenelių korekcija, atkūrimas, mažinimas)
  400 - 600 € (nuo € / mėn.)
  Krūtų formos korekcija riebalų persodinimu
  2,000 - 2,700 € (nuo € / mėn.)
  Krūtų didinimas ir pakėlimas (su implantais)
  3,000 - 3,700 € (nuo € / mėn.)
  Krūtų didinimas (su implantais)
  2,570 € (nuo € / mėn.)

*Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos medicininės paskirties prekės, priešoperacinė ir pooperacinė priežiūra.