Kaip tinkamai prižiūrėti veido odą?

Veido oda

Naujausi moksliniai tyrimai byloja, kad moterų veido oda sensta greičiau nei vyrų ne tik dėl genetinių ypatybių ir saulės spindulių poveikio.

Greitesnį senėjimo procesą taip pat lemia  mažesnis prakaito liaukų skaičius, todėl moterų oda mažiau drėkinama. Be to, moteriškuose veiduose yra mažiau kraujagyslių, transportuojančių į ląsteles deguonį ir maistingas medžiagas. Gilesnės raukšlės atsiranda dėl tankesnių raumenų skaidulų burnos zonoje.

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas kone kasdien sulaukia telefonu, elektroniniu paštu ar asmeninių konsultacijų metu tų pačių dailiosios lyties atstovių klausimų: kaip tinkamai prižiūrėti veido odą, kaip kovoti su raukšlėmis, pigmentinėmis dėmėmis ir kitomis estetinėmis veido odos problemomis.

 

veido oda

 

Problema Nr. 1: raukšlės kaktoje, akių zonoje

Sprendimas: botokso injekcijos

Rezultatas:  po penkių dienų matysis pirminis, po kelių savaičių – galutinis procedūros rezultatas, išliekantis iki pusmečio.  Botokso injekcijas rekomenduojama atlikti du kartus metuose.

Pranašumai: trumpas ir efektyvus gydymas, minimalus reabilitacinis laikas.

Problema Nr. 2: mimikos raukšlės ties nosimi ir lūpų kampučiais, gilios raukšlės nosies ir burnos zonose, plonos lūpos, lūpos nusileidusiais kampučiais

Laikinas sprendimas: hialurono rūgštis

Rezultatas: matomas iš karto, galutinis efektas – po 2 savaičių. Kartais idealiam rezultatui pasiekti reikia procedūrą kartoti. Efektas išlieka 1-1,5 m.

Pranašumai: trumpa ir efektyvi procedūra su minimaliu reabilitaciniu laikotarpiu, išsaugomas bruožų natūralumas.

Ilgalaikis sprendimas:  grynas, skystas medicininis silikonas.

Ilgalaikis rezultatas: pasiekiamas ilgainiui, kartojant procedūras kas 1 mėnesį. Optimalus procedūrų skaičius – 5.

Problema Nr. 3:  dvigubas smakras

Sprendimas: lipoksacija

Rezultatas: matomas po 3 savaičių. Po procedūros rekomenduojamas 10-ies seansų limfos masažų ciklas – tokiu būdu oda geriau susitraukia ir pasiekiamas geresnis galutinis rezultatas.  Efektas išlieka penkerius metus, jeigu išlaikomas stabilus kūno masės svoris.

Problema Nr. 4: nukarusi apatinė veido odos dalis

Sprendimas: „Face Lift“.

Rezultatas: atnaujinami veido kontūrai, pašalinamos nuovargio žymės, odos ir riebalų perteklius, koreguojami veido trūkumai, randeliai tampa mažiau pastebimi.

Susisiekite su plastikos chirurgu Vytautu Jankūnu Jums patogiu būdu: tel.  +370 68717553, jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai